Lantirn kullanıcısının son içeriği

1. Lantirn

Duster Niçin Satılır?

Ynt: Duster Niçin Satılır? Herkese selamlar, Bu gün itibariyle dusterımdan ayrıldım. Malesef ev için aracı verdik. İnsan dustera dönüp dönüp bakarmı. İçim gitti. İnşallah en kısa zamanda cenabı Allah tekrar almayı nasip eder.
  2. Lantirn

2012 Duster I Güncelleme Çalışmaları

Ynt: 2012 Duster I Güncelleme Çalışmaları Eline sağlık hocam süper olmuş.
  3. Lantirn

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? Arka bagaj kapağında orjinalinden var zaten.
  4. Lantirn

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? devam.
  5. Lantirn

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? Merhaba; Herkese selamlar, sonunda tavan sis farlarını taktırdık. Yan taraflarada 4WD stickerı yapıştırdık. Buyrun resimler umarım beğenirsiniz.
  6. Lantirn

Duster Satışlarının Düşme Nedeni

Ynt: Duster Satışlarının Düşme Nedeni Herkese selam, +1 DUsterın satışlarının düşmesi imkansız. Her geçen gün katlanarak artıyor. Hele birde yeni göğüs satışları fişekleyecektir. Asıl dacianın belini bükecek olan Logan II 'nin symbol olarak renoya verilmesi olacak. Sedan sınıfında pek çok...
  7. Lantirn

Dacia Duster Tavan Sis Lambaları

Ynt: Dacia Duster Tavan Sis Lambaları Sevgili hemşerim öncelikle aramıza hoş geldin. ben Yalova'lıyım. İdo nun hemen arkasında ki apartmanlarda ev. Ama ben gurbette Adana'da çalışıyorum. Bende bu yaz Yalovaya tatile geldiğimde 4 sis farı aldım. Eski bursa caddesi ile bursa yolunun kesiştiği...
  8. Lantirn

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Herkese merhaba, Aşağıdaki resimde koltuk ısıtma düğmesini, inceledikleri araçta gören varmı? Yada Türkiye'ye gelen araçlarda varmı.?
  9. Lantirn

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Merhaba Süleymen Hocam, Yaşadıklarımı aynen aktarıyorum. Uzaktan kumanda ile kapı açılır, kontak çevrilir, gösterge paneli ve konsoldaki tüm ışıklar yanıp sönmeye başlar (Yılbaşı ağacı gibi) göğüsten küçük bir motor çalışırda sürtme yapar gibi bir ses gelir...
  10. Lantirn

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Merhaba, Dayanamadım oğlanı gönderdim arabaya, Türkiyeye giriş tarihi : 29.03.2012 Model : Dacia Duster Laureate 4x4 - 1,5 dci 110 bg. Euro 5 RAD43A Alış tarihi : 05.04.2013 Üretim no : A230718
  11. Lantirn

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Merhaba, Bende 2012 mayıs 5'inde aldım teslim. Sabah gece vardiyasından çıktım. Biraz yatıcam akşama faturaya bakıp bilgi veririm. Selamlar.
  12. Lantirn

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Geçmiş olsun. Aynı sorun bayramdan bir hafta önce bendede oldu. Akülerde bir seride üretim hatası var sanırım. Kurşun hücreler arasında bağlantı kotuğundan akü off line oluyor. ve dediğiniz sorunlar yaşanıyor. bende de aynı şekilde garantiden değiştirildi...
  13. Lantirn

İlgilenenlere Yeni Ürünler

Ynt: İlgilenenlere Yeni Ürünler Merhaba hocam linki varsa paylaşabilirmisiniz acaba. selamlar
  14. Lantirn

Dacia Duster 4x4 Warn Sis / Bnb Sepet

Ynt: Dacia Duster 4x4 Warn Sis / Bnb Sepet Merhaba Kaner abi; Ellerine sağlık, bu arada bizide gaza getiriyorsun abi. Bir şey sorabilirmiyim bu arada aşağıdaki linkden türkiyeye parça getirttirebilirmisin abi. http://dustershop77.ru/katalog/aksessuary_dlya_reno_duster.html Örnek : arka...
  15. Lantirn

Renault Duster Ön Tampon Koruma ve Sis Farları.

Ynt: Renault Duster Ön Tampon Koruma Ve Sis Farları. Teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri