kuzeybaris kullanıcısının son içeriği

1. K

3.2 Did Dakar Versiyonu Nedir ? Ne Degildir.?

Oğuz Bey merhaba, dakar logosu alıp yapıştırıyosunuz ön iki çamurluğa aracınız oluyo dakar:) ama bulabilirseniz ben ankaradaki yetkili servislere getirtemedim logo:)
  2. K

Forester Duayeni Arkadaşların Görüşüne Ihtiyacım Var

sürekli 4x4 2,0 motor dizel bir aracın uzun yolda 5,4 lt lik bir yakıt tüketimine şahit olmak çok şaşırtıcı ve verdiği keyif te cabası. 2016 ocak ayı idi 120 tl lik yakıtla 515 km şehir içi iste 7,0-7,4 arası idi
  3. K

Forester Duayeni Arkadaşların Görüşüne Ihtiyacım Var

iyi araştır faturaları yapılan işlemleri teyit et. Bu paralara bu tarz bi araç bulamazsın kardeşim yap pazarlığını al geç. Ben uzun zamandır araştırıyorum 2010 forester td vardı yeni sattım ancak yerini başka araçlar doldurmuyor artık. Daha yüksek modelini almak için her gün ilan takip ediyorum.
  4. K

Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Gurubu 13/01/2013 Pazar 6, Büyük Etkinlik Listesi Yer :Çamlıdere / Çamkoru Göleti Tarih / saat :13/01/2013 saat :09.00 (09.30 teker döner,50 kişi bir kişiyi bekleyemez)...
  5. K

Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu takip...
  6. K

Gezenbilir Ankara; Işıkdağı Kar Üstünde Hamsi Partisi (15 Ocak 2012)

Ynt: Gezenbilir Ankara; Işıkdağı Kar Üstünde Hamsi Partisi (15 Ocak 2012) Selamlar günaydınlar... Resimdeki ayrıntıya dikkat çekmek isterim:)
  7. K

Gezenbilir Ankara; Işıkdağı Kar Üstünde Hamsi Partisi (15 Ocak 2012)

Ynt: Gezenbilir Ankara; Işıkdağı Kar Üstünde Hamsi Partisi (15 Ocak 2012) ...takip...
  8. K

Yeni Yılın İlk Kar Gezisi - Ankara - Elmadağ (08 Ocak 2012)

Ynt: Yeni Yılın İlk Kar Gezisi - Ankara - Elmadağ (08 Ocak 2012) ...
  9. K

Ynt: Yeni Yılın İlk Kar Gezisi - Ankara - Elmadağ (08 Ocak 2012) ...
  10. K

Ynt: Yeni Yılın İlk Kar Gezisi - Ankara - Elmadağ (08 Ocak 2012) devam...
  11. K

Ynt: Yeni Yılın İlk Kar Gezisi - Ankara - Elmadağ (08 Ocak 2012) buyrun...
  12. K

Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi.

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. Şimdi resimlere bakıyorumda kim der ki burası Elmadağ:) o tipi neydi öyle bee sucuk ekmeği unutturdu bize:P
  13. K

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. Eyvallah abi... yolda kalmayız yolda bırakmayız :)
  14. K

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. break break!!! turuncu garaja giriş yaptı, görsel bekliyor... ne o yahu kar mı kürediniz sanki :P ?? herkes yorgunluktan uyumuş olamaz değilmi:)))?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri