KSOYATA kullanıcısının son içeriği

1. K

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları) 01 - Hakan Irıklı..............(Suzuki Vitara-2000) İstanbul 02 - Murat Sayar.......... .(Suzuki Vitara-1993) İstanbul 03 - İlhami Özdemir........(Suzuki Jimny-2004) Bolu 04 - İlker Musa..............(Suzuki Vitara-2000) İstanbul 05 - Okay...
  2. K

2004 Model G.Vitara Hakkında Herşey

Ynt: 2004 Model G.Vitara Hakkında Herşey Oğuz bey cevabınız için tşk ederim. yazmayı unutmuşum soğutma suyunu komple boşaltım ve sizinde belirtiğiniz gibi yeni antifiriz ile değiştirdim. gerçi paraflu antifiriz kulandım ama rengi yeşildi kırmızısını bulamadım galiba kırmızı olan organik olandı...
  3. K

Ynt: 2004 Model G.Vitara Hakkında Herşey arkadaşlar konu başlığını sonradan fark ettim büyük harflerle yazmışım özür dilerim kasıt yoktur.
  4. K

sevgili gezenbilir üyeleri 15 gün önce 60200 km de 2004 model 5 kapı g. vitara aldım. aracın tüm yağlarını değiştirdim. bi tek şanzıman yağına dokunmadım. lpg taktırdım , bujileri değiştirdim. uzun araştırmalarım sonucunda arabama 5-30 mobil tam sentetik yağ aldım. araçta daha önceki yağ kartına...
  5. K

2004 2.0 OV AT Garand Vitara Yakıt Sorunu

Ynt: 2004 2.0 OV AT Garand Vitara Yakıt Sorunu benim aracım 1998 model suzuki vitara v6 2000 motor 85000 km de benden önceki sahibi aracı zorlamadan ve çok temiz kullanmış. araca ben lpg taktırdım. ve edirne-istanbulda yaşıyorum. bu durumda sizin öneriniz mobil 5-30 veya 5-40 olmalı öyle mi...
  6. K

Suzuki Vitara V6 2000 cc Hakkında

Ynt: Suzuki Vitara V6 2000 cc Hakkında arkadaşlar aracıma teleflex gfi lpg kitini taktıralı bir ay oldu. ilk bir ay aracın lpg ye alışma devresi olarak gördüğüm için pek hesabın üzerine düşmedim. ama son 3 dolum dan sonra hespladım ve sonuç kısa ve öz olarak şudur: 1.araç gaz benzin...
  7. K

98 Vitara için Motor Yağı Tavsiyesi

Ynt: 98 Vitara için Motor Yağı Tavsiyesi sn. Abdullah bey ayrıntılı cevabınız için teşekkür ederim. benim aracım 1998 model suzuki vitara v6 2000 motor 85000 km de benden önceki sahibi aracı zorlamadan ve çok temiz kullanmış. araca ben lpg taktırdım. ve edirne-istanbulda yaşıyorum. bu durumda...
  8. K

Suzuki Vitara V6 2000 cc Hakkında

Ynt: Suzuki Vitara V6 2000 cc Hakkında arkadaşlar kusura bakmayın malum iş güç sizlere yazmaya fırsat bulamamıştım. hiççç sormayın çok dertliyim. işin açıkcası yaklaşık 4 seneden beri eşime araç kullanmasını öğretmeye çalışıyorum. öğrettimde.... ama eşim düz vites kulanmakta zorlanıyordu...
  9. K

Ynt: 98 Vitara için Motor Yağı Tavsiyesi tereddüt etmemin sebebi araç için en iyisini, en uygun olanını kulanıp kullanmadığımı bilememem. çünkü araştırmalarımın sonucunda birbiriyle tutarlı cevaplar alamadım. içimizden birisi belki yetkili ve ilgili veya konuya vakıf-bilen birinden doyurucu...
  10. K

arkadaşlar merhabalar; şu yağ meselesi oldum olası kafamı çok karıştıran bir konudur. birkaç yetkili servise ve özel servise sordum soruşturdum ve aldığım cevaplar herbirinde farklı oldu. ben 2000 cc v6 vitarama kulaktan dolma bilgiler ışığında castrol magnatec 10/40 yağ koydum. ama içim rahat...
  11. K

Avrupa Turu

Ynt: Avrupa Turu MERHABALAR bende uzun zamandır eşimle birlikte kendi aracımla avrupa turu düşünüyorum . şu an için kesin bir tarihimiz yok. tarih konusunda bir sıkıntımız da yok. ancak illa ki grup halinde seyahat etmek istiyoruz. güzergah konusunda da ileride grupla bir plan program yapmayı...
  12. K

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Merhabalar; ben 1975 almanya doğumlu, kayserili, bir ayağım istanbul ve antalyada amavelakin şu anda edirnede ikamet eden Kemal Soyata. aranıza yeni almış olduğum 1998 model suzuki-vitarayla katılmış olmaktan dolayı mutluluk duymaktayım. uzun bir zamandır forumu...
  13. K

2004 2.0 OV AT Garand Vitara Yakıt Sorunu

Ynt: 2004 2.0 OV AT Garand Vitara Yakıt Sorunu arkadaşlar; araç bende farklı eşim kulandığında farklı yakıyor. ancak kışın araçların yaza göre fazla yakması da normal. geçenlerde 75 tl lik gazla 302 km yi gördüm(uzun yolda), eşim aynı yolun dönüşünde 258 km yaptı. yani ben kmde 0.248 kuruş...
  14. K

98 Model Vitara V6 2000cc Aksesuar İhtiyacı

Ynt: 98 Model Vitara V6 2000cc Aksesuar İhtiyacı ilginiz için teşekkürler... arkadaşlar lastiklerimi buldum ve aldım.. ama diğerlerini hala arıyorum, ilan lastik hariç hala geçerlidir.
  15. K

Suzuki Vitara' yı Nasıl Bilirsiniz ?

Ynt: Suzuki Vitara' yı Nasıl Bilirsiniz ? merhabalar, 98 v6 'mı alalı 1 hafta oldu. daha evel (daha evel dediğim 1994-1999) arası akdenizin turistik il ve ilçelerinde profesyonel turist rehberi olarak çalışmış ve genelde jeep safari düzenlemiş biri olarak ( suzuki samurai kulanıyorduk o...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri