KRZMTKCP kullanıcısının son içeriği

1. KRZMTKCP

Aile Çadırı Tercihi

Ynt: Aile Çadırı Tercihi Çok önceden gitmiştim Yedigöller'e. Hatırladığım kadarıyla bomboştu. Çok keyifli bir kamp yapmıştık. Balık tutmuştuk. Ama bahsettiğim belki bundan 10 sene evvel. Bunca yıl sonra tekrar aynı havayı yakalarım umuduyla gittim. İnternetten gidenlerin yaptığı yorumları...
  2. KRZMTKCP

Aile Çadırı Tercihi

Ynt: Aile Çadırı Tercihi Merhaba. Uzun zamandır mevcut 3 kişilik basit dome çadırımı değiştirmek için araştırma yapıyordum. Arpenaz Family 4.1 de karar kıldım. Çadırı hafta sonu Yedigöller'de yaptığımız kampta ailece deneme fırsatı bulduk. Çadır, ilk acemilik kurulumunda nedendir bilemiyorum...
  3. KRZMTKCP

Vernik ve Cila Teknikleri

Ynt: Vernik Ve Cila Teknikleri Levent bey merhabalar konu ile ilgili en son mesajdan sonra uzun bir zaman geçmiş .Ama eski yazılarınızdan da olsa çok faydalı bilgiler edindim.Fakat benim farklı bir bilgiye ihtiyacım var.Ustacığım ben bir motokaravan sahibi oldum iç mobilyaları nın...
  4. KRZMTKCP

Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu :-\ Katılamadığım bu güzel etkinliklerinizde neşeniz daim olsun.. Araziye işten güçten fırsat bulup giremiyoruz ama aracıma lastik almaya heveslendim:) bu konudu fikirlerinize ihtiyacım var. BF Goodrich olsun A/T olsun istiyorum. Birçok...
  5. KRZMTKCP

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Herkese merhaba Uzun zamandır gelmek ve sizlerle tanışmak için canattığım bu etkiliğe ev taşıma derdimin bir türlü bitmemesi nedeniyle katılamıyorum.. Bir sonrakine artık kısmetse demekten başka elden birşey gelmiyor. Sizlere kazasız belasız iyi...
  6. KRZMTKCP

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Herkese günaydın.. Sabah trafiğinde suzimin altından bir ses geldi sanki birşey kopmuş da asfalta sürükleyerek gidiyor.Sıhhıye'nin ortasında arabanın altını baya bir inceledim ama görünürde birşey yok. Bir süre sonra da ses gitti. Olan üstüme...
  7. KRZMTKCP

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu herkese günaydın.. güzel bir gün olsun
  8. KRZMTKCP

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu İçten karşılamanız için teşekkür ederim. Savaş bey doğrudur evet ciddi ciddi bayadır takipteyim.Kısmet bugüneymiş.Yazılanları okumak hoşuma gidiyor.Artık daha katılımcı olurum. Söylemiş olduğunuz ve burada olan bu ortamı babadan gören birisi...
  9. KRZMTKCP

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Herkese merhaba Adım Evrim. Batıkent’te oturuyorum. Çok uzun zamandır bu siteyi ve bu grubu takip etmekteyim. O kadar ki birçok kişiyi sanki yıllardır tanıyor gibiyim. Bazen dışarıda grup çıkartmalı, Gezenbilir çıkartmalı araçları görünce "aa...
  10. KRZMTKCP

sorento almam için yardım

Ynt: sorento almam için yardım cevabınız için teşekkür ederim..2.5 bir araca binmenin ufak tefek dezavantajı olacak tabi:) aracınız çok güzel maşallah:) darısı bana:)
  11. KRZMTKCP

sorento almam için yardım

herkese merhaba.. bir tanıdığımın 2005 model 150.000 civarında bakımlı ve temiz kia sorentosunu almak için anlaşma aşamasındayım ancak gerek burada okuduğum gerekse internette çeşitli sitelerde okuduğum yorumlar nedeniyle oldukça ikilemde kaldım. aracı çok beğenenlerin yanında aman uzak dur...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,136
Kaydolan Son Üyemiz
Huseyincivan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri