KeReM_53 kullanıcısının son içeriği

1. K

83 Cj8 Aks Sorunu Yardımm

Ynt: 83 Cj8 Aks Sorunu Yardımm tabiki yamanla alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorum biz montajda bir hata yaptık galiba ondan sormuştum,resim yükleyeceğim.ilginiz için çok teşekkürler
  2. K

83 Cj8 Aks Sorunu Yardımm

mrb,83 model cj8 aracımın arka akslarını değişip yaman jep den şapkalı ikitane aks aldım,yerine taktık sağ aks da 1 cm kadar bir boşluk oldu yani aks 1cm kadar ileri geri gidiyor,usta bana dif içindeki takoz aşınmıştır ondan yapıyordur bişi olmaz dedi içim rahat etmedi sizlerede sorayım dedim...
  3. K

Grand Cherokee ZJ Otomatik Vites Sorunu (mu?)

Ynt: Grand Cherokee Zj Otomatik Vites Sorunu (mu?) 97 gran cherokee 5.2 aracım ile vites D konumunda iken rampa çıkdıktan sora araç 3. VİTESTDE kalıyor.yani durup aracı N konumuna alıyorum tekrar D konumuna alınca araç yüksek vitesde kalkıyor.aracı stop edip 2 saat bekleyince düzeliyor,şanzıman...
  4. K

Gezenbilir, RizOff, ArdOff ve TrOff Gezisi (4 Aralık 2011)

gerçekten güzel bi gezi oldu daha çok foto çekecektik şarj bitti. gezenbilir ekibi bölye bir geziye vesile oldukları için çok teşekkür ederiz herzaman bekleriz doğu karedenize gezenbilir ekibinin gezeceği göreceği çok yer olduğunu düşünüyoruz
  5. K

evet abi haklısın bi ara toplarsın ekibi ağırlarsın bizi andonda ;)
  6. K

çok guzel bir geziydi, herkes fotosunu burda paylaşsın bizim makinelerdeki fotolar...
  7. K

Defenderle Ufak Bi Yolculuk

Ynt: Defenderle Ufak Bi Yolculuk bizi de çağırsaydın dahada güzel olucaktı amaa neysee ;) bi daki sefere unutmazsın izide
  8. K

ayder-çeymakçur ve kaçkarlara doğru

Ynt: ayder-çeymakçur ve kaçkarlara doğru çok güzel bir gezi olmuş mükemmel, paylaşım için teşekkürler
  9. K

31`LİK TEMİZ KULLANILMIŞ MİCHELİN + AMERİCAN JANT 15X10

Ynt: 31`LİK TEMİZ KULLANILMIŞ MİCHELİN + AMERİCAN JANT 15X10 BU JANTLAR 59 MODEL WİLLYS E UYARMI ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri