kenan akca kullanıcısının son içeriği

1. kenan akca

Yerel Yönetimlerin-belediyelerin, Karavancıya Ve Karavancılığa Bakış Açısı.

Karavan konaklamalarına karşı antipati duyan belediye görevlilerinin olduğu, bir çok karavancı gezginin malumudur. Üçretsiz açık park alanlarında her türlü aracın serbestce park edebildiği yerlerde bile, karavanların park etmeleri bazı zabıta memurları ve amirleri tarafından istenmemektedir...
  2. kenan akca

Karavan Su Tesisatı İle İlgili Bilgi ve Deneyimlerinizi Paylaşırmısınız?

Ynt: Karavan Su Tesisatı İle İlgili Bilgi ve Deneyimlerinizi Paylaşırmısınız? Atila Bey bu musluktan nerede bulabilirim. Bir adet ihtiyacım var . fiyatı nedir. nasıl elde edebilirim.. Selamlar.
  3. kenan akca

2012 yurt dışı gezimiz

Ynt: 2012 yurt dışı gezimiz Sn. Cantunc, Sağlıklı , mutlu geziler diliyorum..( Notlarınızı bekleyeceğiz..)
  4. kenan akca

2012 yurt dışı gezimiz

Ynt: 2012 yurt dışı gezimiz Sn. Cantunc, Gezi yazılarınızı ve fotoğraflarınızı ilgiyle takip ediyorum. İleride yapılacak gezilerde(kendim için) rehberlik yapacağına inanıyorum.. Çok teşekkür ediyor, Mutlu geziler diliyorum.
  5. kenan akca

58ayhan rumuzlu Ayhan bey'in geçirdiği kaza

Ynt: 58ayhan rumuzlu Ayhan bey'in geçirdiği kaza Geçmiş olsun ..Acil şifalar dilerim.
  6. kenan akca

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Metin Bey, Tavsiyeleriniz için teşekkürler.
  7. kenan akca

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Tavsiyeleriniz, ve iyi dilekleriniz için çok teşekkürler..
  8. kenan akca

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Teşekkürler Cavit Hocam. Nasip,, bakalım...
  9. kenan akca

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım #80137772 HYMER MOTOKARAVAN 74.000 TL Tipi: Panelvan (Camper) Marka: Citroen İlan Tarihi: 29 Mart 2012 İl / İlçe: İstanbul / Başakşehir Karavanda sürekli yaşama geçme arayışı içindeyim(iki kişi) Bu karavan konusunda bilgi...
  10. kenan akca

Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) Cavit Hocam ; Başınız sağolsun. Sabırlar diliyorum.
  11. kenan akca

Motokaravanımızın Tadilat Aşamaları

Ynt: Motokaravanımızın Tadilat Aşamaları çok güzel olmuş güle güle kullanın.( Nete her zaman giremediğim için geç gördüm.)
  12. kenan akca

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım En son 26 bin tl ye bıraktılar. Satılamamıştı. Şimdi fiyat uçmüş görünüyor.
  13. kenan akca

2011 Ramazan bayramı Erdek,Cunda,Foça

Ynt: 2011 Ramazan bayramı Erdek,Cunda,Foça Güzel bir gezi olmuş. Paylaşımınız için teşekkürler.
  14. kenan akca

Kimlerin Karavanı Var?

Ynt: Kimlerin Karavanı Var? Benim H100 karavanımsılar sınıfına girermi acaba? Çorbada tuzumuz bulunsun.
  15. kenan akca

Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) Herkesin bayramlarını kutluyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri