kemalkula kullanıcısının son içeriği

1. kemalkula

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı 2020 Ücretsiz Davetiye

Merhaba, kodun süresi dolmuş, bende alamadım
  2. kemalkula

Nissan X-trail Için Bisiklet Taşıyıcı

rica ederim, umarım kendiniz için en doğru tercihi yaparsınız.
  3. kemalkula

Ben klasik çeki demiri taktırdım, açıkçası çekme karavan hayalimde de var onun için biraz paraya kıydım masraf konusu aşağıda yapmanız gerekenleri paylaşayım bunlar geçen yılın rakamları değişmiş olabilir. Çeki demirini 2000 TL civarında bi rakama proje dahil taktırmıştım. Bisiklet taşıyıcıyı da...
  4. kemalkula

Merhaba, Skoda Rapid aracım var ve daha önceki aracımdan kalma bagaj üzerine askılı bisilet taşıyıcım vardı ve ilk kullanmamda sıfır aracıma zarar verdim. Araştırmalarım sonucu en sağlıklı ve güvenli olanın çeki demir olduğunu öğrendim. Ayrıca eşimin araç üstünden bisiklet almakta zorlanacağını...
  5. kemalkula

Wouxun Bataryası Bulamıyorum

Sefaköy'de fox elektronik de bulabilirsiniz. iletişim foxelektronik
  6. kemalkula

750 Kiloymuşşş

ama adam karavan 750 kilo dememiş, şase de 750kg yazıyo demiş, bence doğrudur sadece şase 750kg gelebilir
  7. kemalkula

Çeki Demiri Prosedüründe En Son Durum

Merhaba, Bende aracıma çeki demiri taktırdım, Firma çeki demirini takıp projeyi halletti. TSE Araç Kontrol Merkezine proje ile gidip kontrolünü yaptırdım(242 TL), daha sonra EK-1 belgesi düzenletip (Trafik Müşavirliği yerlerinde yaptırırsanız 30 TL) trafik tescil de ruhsata işlettim (88 TL)...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri