kemal25 kullanıcısının son içeriği

1. K

Yurt Dışından Araç Getirme Prosedürü Hakkında

Ynt: Yurt Dışından Araç Getirme Prosedürü Hakkında teşekkur ederım de bı sorum olucaktı neden sokamıyorum
  2. K

Yurt Dışından Araç Getirme Prosedürü Hakkında

Ynt: Yurt Dışından Araç Getirme Prosedürü Hakkında merhaba bi sorum olucak yurt dısından klasık bı araba getırmek ıstesek ornegın 1978 model jeep cj5 vergısı ne kadar tutar eskı bı arac oldugu ıcın az olur mu veya gırıs cıkıs yontemıyle kullanabılırmıyız
  3. K

CJ-5 HardTop Çözüme Kavuşturalım Artık Şu Milli Sorunu

Ynt: CJ-5 HardTop Çözüme Kavuşturalım Artık Şu Milli Sorunu teşekkur ederım ilginiz için
  4. K

CJ-5 HardTop Çözüme Kavuşturalım Artık Şu Milli Sorunu

Ynt: CJ-5 HardTop Çözüme Kavuşturalım Artık Şu Milli Sorunu kolay gelsin ben bişe sorucam benım bu araclara cok ılgım varda fazla bılgım yok lafı fazla uzatmıyım bu harttopların malıyetı ne kadardır cj5 ler ıcın bıde takımı zormudur kolaymıdır tek kısı yapabilirni katlanma özellıgı oluyıormu...
  5. K

100 Yıl Önce İstanbul

Ynt: 100 Yıl Önce İstanbul istanbul gercekten guzel bı sehır hanı dıoylarlar ya baska ıstanbul yok gercekten baska ıstanbul yok keske eskı ıstanbul kalsa ınsalarda bı bencıllık bı sahtekarlık almıs yurumus delıkanlı kalmamıs artık keske eskı ıstanbulda yasamıs olsaydım da bu gunlerı gormeseydım
  6. K

Satılık 77 Model CJ 5

Ynt: Satılık 77 Model CJ 5 biraz daha bılgı ve resım koyabılırmısınz
  7. K

CJ-5 arıyorum

Ynt: CJ-5 arıyorum bı sure cafeden gırecem nette sık cevap yazamaya bılrım
  8. K

CJ-5 arıyorum

Ynt: CJ-5 arıyorum ya oncelıkle kusura bakmayın pc yandı uzun zamadnır bakamadım mailllere gorme sansım varmı resımlerını bıde ne kadar ıstıyorsunuz
  9. K

CJ-5 arıyorum

Ynt: CJ-5 arıyorum sizdeki modellerın resımlerı varsa gormem mumkun mu
  10. K

CJ-5 arıyorum

Ynt: CJ-5 arıyorum resim görme şansımıız varmı
  11. K

CJ-5 arıyorum

Ynt: CJ-5 arıyorum hayır
  12. K

Balıkesir'den Bir CJ-5 Hikayesi..

Ynt: Balıkesir'den Bir CJ-5 Hikayesi.. kaca mal oldu abı sıze asagı yukarı bende ılgılenıyorumda bu araclar la ozellıkle kırmıızı renklılerı hosuma gıdıyo alıp boyatırım dıyordum boya kaporta baya pahaıymıs ne kadara bulabilirim temız bıse
  13. K

CJ-5 arıyorum

Ynt: CJ-5 arıyorum slm bende cj tutkunuyum bu arabaların lastıklerı o genıs halı benı delı edıyo ben bu aracları ılk arka sokaklar dızısınde gordum cok hosuma gıttı orda murat komserde vardı cok hos bıseydı o tarz bı arac ne kadardır kırmızı renk tercıhımdır
  14. K

Saldım CJ'yi Dolaşıyor Kendi Kendine....

Ynt: Saldım CJ'yi Dolaşıyor Kendi Kendine.... heyt be kım ne derse desın bu alete kırmız yakısıyo allah nazarlardan saklsın
  15. K

Performans Amerikan Jeep Servisi - Bostancı, İstanbul

Ynt: Performans Amerikan Jeep Servisi - Bostancı, İstanbul abı ben 26 teslım oluyorum hakkınız helal edın kolay gelsın hepıznıze

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri