Kargagakdedi kullanıcısının son içeriği

1. Kargagakdedi

Tüm Türkiye'nin 1-15 zoom aralığında Google Earth ve OsmMapnik Haritası

Haritaların garmin ile kullanılabildiğini yazmışlardı ama Garmin kullanmadığım için ben de tecrübe edinememiştim. Konu başlığından garmin cihazlarla ilgili kısmı silmek farz oldu. Bilgi için teşekkürler.
  2. Kargagakdedi

Ynt: Tüm Türkiye'nin 1-15 zoom aralığında Google Earth ve OsmMapnik Haritası Explorist serisinde kullanamıyorsunuz.
  3. Kargagakdedi

Magellan Türkiye TOPO Haritası İmi Formatında

Ynt: Magellan Türkiye TOPO Haritası İmi Formatında Bende aynı siteden üyelik alıp indirmiştim eski versiyonunu, ama bir ara site kapalıydı . Paylaşmakta sakınca görmedim. Tekirdağ a selamlar. ;)
  4. Kargagakdedi

Ynt: Magellan Türkiye TOPO Haritası İmi Formatında Hocam sağ olun bu arada hangi dağdan ? :)
  5. Kargagakdedi

Ynt: Magellan Türkiye TOPO Haritası İmi Formatında Bu arada moderatör den sizin paylaştığınız linki ilk sayfaya atmasını rica ettim.
  6. Kargagakdedi

Ynt: Magellan Türkiye TOPO Haritası İmi Formatında Haritayı indirdim. Paylaştığım haritanın baya bir güncellenmiş versiyonu. Paylaştığınız için çok teşekkürler.
  7. Kargagakdedi

Ynt: Magellan Türkiye TOPO Haritası İmi Formatında r a p i d s h a r e ; site de şu uyarı çıkıyor; Download permission denied by uploader linki yenilemeniz gerek sanırım.
  8. Kargagakdedi

Ynt: Magellan Türkiye TOPO Haritası İmi Formatında Benim satın aldığım site den aldınız sanırım. Güncellenmesi çok iyi olmuş zira osm (Open Street Map) devamlı, kullanıcılar tarafından güncellenen bir harita sağlayıcısı ve topografik haritasında bir çok tabiat parkı, yürüyüş parkurları...
  9. Kargagakdedi

2 Kanyon, 2 Şelale 4 gün

Keçi öyle bakıyordu ki ben tırstım vallahi ;) çok anlamlı bakıyordu . Yoksa yerdik :)
  10. Kargagakdedi

Ynt: Magellan Türkiye TOPO Haritası İmi Formatında Bağlantı yenilendi : http://s2.dosya.tc/server22/XPDASW/Topoturkiye.zip.html
  11. Kargagakdedi

Ynt: Magellan Türkiye TOPO Haritası İmi Formatında Evet dediğiniz gibi bir sorun var. Yeniden yüklüyorum. Sanırım siteyle alakalı bir sorun.
  12. Kargagakdedi

Ynt: Tüm Türkiye'nin 1-15 zoom aralığında Google Earth ve OsmMapnik Haritası Söylediğiniz gibi kopya magellan haritalar başka cihazlarda çalışmıyor. İgo 8 in güncel haritalarına gelince; bulabileceğiniz adresleri özelden size gönderirim.
  13. Kargagakdedi

Ynt: Tüm Türkiye'nin 1-15 zoom aralığında Google Earth ve OsmMapnik Haritası iphone da android altyapısı var onun için yazılımı bitmek üzere olan SASforandroid adlı bir program var . Yayınlandığında burada paylaşıcam. Bu arada bu 2 gb üzeri kartlarda magellan triton mod u çalıştıracak bir yol...
  14. Kargagakdedi

Ynt: Tüm Türkiye'nin 1-15 zoom aralığında Google Earth ve OsmMapnik Haritası İnceliyorum hocam size bilgi vericem.
  15. Kargagakdedi

Ynt: Magellan Türkiye TOPO Haritası İmi Formatında Yeni Link : http://www.upload.gen.tr/d.php/www/nwzew7r5/Topoturkiye.zip.html

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri