karavan hasreti kullanıcısının son içeriği

1. karavan hasreti

Bisiklet Ve Aksesuar Tavsiyesine Ihtiyacım Var

Bu güne kadar kask aynası veya dikiz aynası kullanmadım. Kullanmayı da düşünmüyorum. Çünkü çok verimli olduğunu düşünmüyorum. Riskli bölgelerde durup yolu kontrol etmenin daha faydalı olduğunu düşünüyorum. Yanlış hatırlamıyorsam 40D modeller de V fren yok. bir çok markanın 27 ve 30 Vites...
  2. karavan hasreti

Bisiklet Ve Aksesuar Tavsiyesine Ihtiyacım Var

Bisiklet ve aksesuar için ayıracağınız bütçe işlevsel açıdan olmasa da arzu ettiklerinizi yaparken konfor açısından çok fark edecektir. Örnek: 21 vites bir bisikletle alacağınız 50-100 km mesafeyi 30 vites bir bisiklet ile almak çok fark edecektir. Bir de bu işlemin bir defaya mahsus...
  3. karavan hasreti

Kendi Karavanini Yapanlar Citroen Jumper 15m3 Selim

Kolay gelsin. takip
  4. karavan hasreti

Bir Karavan Yapım Hikayesi

Benim bu konularda yeni arayışlaragirmiş birileri için verilecek isimler çok önemli. "Ben yandım el yanmasın" denilerek bu tür art niyetli kişi ve kurumlar deşifre edilmelidir.
  5. karavan hasreti

Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer - Bekir Kemal Ataman (TA2RX)

Çok haklısınız yazılarla birlikte resimlerin görülebilmesi çok iyi olurdu. Bu konuda eminim bir çalışma yapılıyordur. Resimleri yazılaarınızı şu anda ismini katırlayamadığım br üyenin vermiş olduğu adres üzerinden görebiliyorum fakat oradanda begenmek veya bir soru yazmak gibi bir olanak yok...
  6. karavan hasreti

Muayeneye gitmedim ki! Pencere yerleri açılmış, koltuk yeri değişmiş bir araçla proje olmadan muayeneye giderseniz aklınızı peynir ekmekle mi yediniz diye sorarlar. Proje çizilip işlemler tamamlanıncaya kadar bekledim. Muayene ücretini gecikme cezasıyla birlikte ödedim. (Proje için ödenen...
  7. karavan hasreti

Kendi karavanını yapma niyetinde birisi olarak anlattıklarınızdan çok notlar aldım. Teşekkür ederim
  8. karavan hasreti

merhaba; araç ruhsatınızı motorlu karavana dönüştürünceye kadar zaman içndeki TUV muayenelerinde aracınıza yaptığınız değişikliklerden dolayı bir sorun yaşadınız mı?
  9. karavan hasreti

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 17m3 "YAK" - Atilla Dinçer(Atiladi)

Sayfanızı bir solukta okudum. çok şey öğrendim. Ama en az bir kaç kez daha okuyacağıma inanıyorum. Çünkü macera çok güzel anlatılmış ve sonuçlanmış. Tebrik ediyorum. Kendi karavanımı yapma zamnınım geldiğinde başucu kitabı olarak kullanacağımdan emin olabilirsiniz.
  10. karavan hasreti

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 17m3 "YAK" - Atilla Dinçer(Atiladi)

Merhaba yeni üyeyim.Bu konuda daha fazla fikir sahibi olmaya çalışıyorum. Fakat bahsetmiş olduğunuz krokileri ve resimleri göremiyorum. Nasıl görebilirim bilemiyorum.
  11. karavan hasreti

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba Doğada olmayı severim. Bazen bisiklet ile bazende yürüyüş grupları ile. Bir Motokaravan sahibi olmayı yıllardır hayal ediyorum. Karavan sahibi olup gezi alanımı genişletmek istiyorum. Herkese iyi eğlenceler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri