jaidevi kullanıcısının son içeriği

1. jaidevi

Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri...

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... madem gelmiyosunuz ben kacıyorum.....misafirler beni bekler apartta...ayşim iş başına....iyi gecelerrr
  2. jaidevi

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... süpersin ....toplada gel toplada ;D
  3. jaidevi

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... aahah...ayıpp ettin yetmezmmi :)
  4. jaidevi

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... o bu neysede ne zaman toplanıp geliyonız????
  5. jaidevi

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... siniz derken :(
  6. jaidevi

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... benim kız yanımda yatıyo su an....senin o oğlunu da yer ayrıca.....;D ;D
  7. jaidevi

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... raad ol zeynep abla bi tanemiz ehehehe....kızlık soyadına kadar bilirim
  8. jaidevi

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... eet cook begendim...ben bi zeynep ablayı da arayım...söyleyim fikrimi ;D ;D
  9. jaidevi

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... uçmussunuz ben yokken farkettimde....başınıza toplu güneş mi geçti?? alayım şu eşlerinizin telefonlarını bakiim...hadi bakiiim ;D ;D
  10. jaidevi

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... ceset olayım istiyosun, yada kendini vurdurtmak dimi... ;D ;D ;D
  11. jaidevi

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... ya bi fotolar cekildik anlatamam....havuz ustu rakı keyfi falan.....utanırım sayfaya koymaya....küfür gibi olur size valla....;D
  12. jaidevi

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... Oh..aa... bahriyeli guzel fotograf cekilseymissin....
  13. jaidevi

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... hosbulduuukkkk
  14. jaidevi

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... noluyo bakiim noluyooooo.....
  15. jaidevi

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... ben aranıza girmeden uzuyayım o zaman....iyi geceleriniz olsun

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri