izmirly_musty kullanıcısının son içeriği

1. izmirly_musty

1995 KİA ROCKSTAR 2.2 DİZEL HAKKINDA YARDIM

Ynt: 1995 KİA ROCKSTAR 2.2 DİZEL HAKKINDA YARDIM Kapak gelsin yarın bakıcaz ona artık o kadar tutarda bızım dukkan tanıdık sorun yok o konuda motor toplayalım ılk son aşama o bakıcaz duruma gore artık teşekkürler
  2. izmirly_musty

Ynt: 1995 KİA ROCKSTAR 2.2 DİZEL HAKKINDA YARDIM Evet durum vahim 2 gündür ugraşıyorum , araç conta yakmış hava alıyor bu durumda su kaynatıyor radyatör direk ustam baktı actık baktık ucuz kurtulalım diye ne yazıkkı kapakta 1cm falan delik oluşmuş çatlama yapmış kapak :( macunlasak kapakcı...
  3. izmirly_musty

Ynt: 1995 KİA ROCKSTAR 2.2 DİZEL HAKKINDA YARDIM ımm oda mantıkla yarın bakıcam onada o zaman tekrar olmazsa bı tamırcı gıderım artık sorun yok ama tuhaf :)
  4. izmirly_musty

Ynt: 1995 KİA ROCKSTAR 2.2 DİZEL HAKKINDA YARDIM araç 5 saatir yatıyor çalıştırdım ibre full oldu düştü sonra herşey tam çalışıyor yolda motor ısınınca sona dayanıyor duruyorum sistemde hec sorun yok kafayı kırdım oyun oynuyor sanki benimle :)
  5. izmirly_musty

Ynt: 1995 KİA ROCKSTAR 2.2 DİZEL HAKKINDA YARDIM arkadaşlar araç dün hararet ibresi sona dayandı yolda korktum fakat suda eksilmemiş kaynatmada yok pervane çalışıyor korktumda yatıyor şuanda evde kullandım az önce çalıştı full oldu hararet oldugu yerde düştü hemen acaba ne sorunu vardır ...
  6. izmirly_musty

Ynt: 1995 KİA ROCKSTAR 2.2 DİZEL HAKKINDA YARDIM Dik yokuşlarda işim yok bnm işimi çok iyi görüyor ama evet yokuşlarda çekiş düşüyor 4. vites düşüyorum hemen ama 4 çekerle denedim o zmn sorun yapmadı ama o şekildede kullanılmıyor :) zaten araç arazi için kullanıyorum hep toprakta çünkü ...
  7. izmirly_musty

YARDIM! 90 Model niva ile (90.000km de) K.Maraştan İstanbula gelebilirmiyim?7

Ynt: YARDIM! 90 Model niva ile (90.000km de) K.Maraştan İstanbula gelebilirmiyim?7 Araç güveniyorsan hiç sorun yapma bence orda usta gösterirsin okey derse bas gaza gel :) ben gecen hafta 8 saat tek kontakla ankaradan geldim yeni aldım kia sorento ile orda gösterdim alıcı bile buldum sanayide...
  8. izmirly_musty

Ynt: 1995 KİA ROCKSTAR 2.2 DİZEL HAKKINDA YARDIM Tabikide gemi gibi kullanmam zaten yagmurlu hava hiç sevmiyorum :) arazi aaa muhteşem sınırları zorlarım denedim biraz fakat banamısın demedi o yüzden devamını getiririm :)
  9. izmirly_musty

İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi

Ynt: İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi Ad Soyad : MUSTAFA OLGUN Yaş : 21 Meslek : Öqrenci - Sahip olduğu Araç : Kia Sorento Rockstar 1995 Mail Adresi : izmirly_musty@hotmail.com (Facebook) Not: : Hiç...
  10. izmirly_musty

İzmir İnkaya Mağrası Hakkında

Hiç fena bir yer degilmiş gidip görmek gerek :)
  11. izmirly_musty

Ynt: 1995 KİA ROCKSTAR 2.2 DİZEL HAKKINDA YARDIM Şimdi yağmur başladı ve dışarı çıkıcam şeytan diyor çok yağcak yine gecen hafta gibi gec suların içinden :)
  12. izmirly_musty

Kia Sorento Rockstar 2.2 Dizel Geldi :)

Ynt: Kia Sorento Rockstar 2.2 Dizel Geldi :) Imm araç suanda 2.sanayide sabah götürdüm çınarlı ordan gectim orlarda olabilir,sağ cam motor ve merkezi kilit sistemi yapılıyor.İzmirde tek zaten başka yok :)
  13. izmirly_musty

Kia Sorento Rockstar 2.2 Dizel Geldi :)

Ynt: Kia Sorento Rockstar 2.2 Dizel Geldi :) Evet bende araştırdım işimi en iyi şeklide karşılıcagına eminim çok teşekkürler .
  14. izmirly_musty

Ynt: 1995 KİA ROCKSTAR 2.2 DİZEL HAKKINDA YARDIM Çok teşekkürler artık kendi peugeot 307 bile binmiyorum bunun tadı aldıktan sonra :)
  15. izmirly_musty

Ynt: 1995 KİA ROCKSTAR 2.2 DİZEL HAKKINDA YARDIM Teşekkürler hec benzin LPG kullanmadıgımız için aynı yolda devam :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri