iuylas kullanıcısının son içeriği

1. iuylas

08-11 Ağustos 2013 | Yalova - Dipsiz Göl Kampı

Ynt: 08-11 Ağustos 2013 | Yalova - Dipsiz Göl Kampı Sen çok nem oluyor dediğin için bende nemi bekliyordum. Nem nerdesin, geldin mi gelmedin mi, ne zaman geleceksin, sanki geliyorsun gibi cümlelerle bir ara nemi bekler olduğumun farkına vardım :D Çadırı oyun alanını geçtikten sonra genişçe bir...
  2. iuylas

Ynt: 08-11 Ağustos 2013 | Yalova - Dipsiz Göl Kampı
  3. iuylas

Ynt: 08-11 Ağustos 2013 | Yalova - Dipsiz Göl Kampı Tekrar merhaba, Abi kardeş birlikte güzel bir kamp geçirdik. 16kg yük ile yaklaşık olarak 32 km yürüdük. Hava soğuktu ve yaklaşık 0 dereceyi gördük. Eksiye inmediği için zorlanmadık ve rahat bir gece geçirdik. Bizden başka kamp yapan yoktu...
  4. iuylas

Ynt: 08-11 Ağustos 2013 | Yalova - Dipsiz Göl Kampı Sizin gözünüz orada kaldıysa güzel yerdir o zaman ilk işim şelaledeki kamp yerini bulmak olacak. Dönebilirsem tecrübelerimi paylaşırım ;)
  5. iuylas

Ynt: 08-11 Ağustos 2013 | Yalova - Dipsiz Göl Kampı Yaklaşık 2.5 aydır kamp yapmadım. Sanırım artık doğayı ve yürümeyi istiyorum bu yüzden soğuk ve nem gözümü korkutmuyor. Korkmamam şu an sıcak bir ortamda sandalyemde oturup çayımı yudumladığımdan da olabilir :) Cuma iş çıkışı gidip Çınarcık...
  6. iuylas

Ynt: 08-11 Ağustos 2013 | Yalova - Dipsiz Göl Kampı Merhaba, Güzel ve keyifli kamp olmuş. Bu hafta sonu bende gitmeyi planlıyorum. İlk gece Çınarcık sahilde ikinci gece ise Dipsiz gölde kamp kurmayı düşünüyorum. Ancak sormak istediğin Çınarcık sahilde kamp kurabileceğim bir yer var mı? :)
  7. iuylas

Kocaali Maden Deresi

Ynt: Kocaali Maden Deresi 1. Sayfada ki fotoğrafları neden goremiyorum, bilen var mi?
  8. iuylas

Dilberdüzü - Kamp – Soğanlı Tepe - Kaçkar 2012

Ynt: Dilberdüzü - Kamp – Soğanlı Tepe - Kaçkar 2012 Güzel bir gezi olmuş. Bende 9 Ağustos'da Dilberdüzü'nden Zirve yapmayı planlıyorum. Yazınız da bir kaç fotoğraf paylaşsaydınız bizim için fikir olabilirdi :), yine de edindiğim bilgiler iyi oldu. Beni tek tedirgin eden şey havanın kötü olma...
  9. iuylas

Kano Yapımı İçin Kontraplak Temini

Ynt: Kano Yapımı İçin Kontraplak Temini Merhaba, "Türk Loydu" veya "Rina" gibi standardı olan oküme kontrayı geçen hafta çok aradık ve sonunda bulduk. Bilgi amaçlı yazıyorum. Belki bizim gibi arayan arkadaşlar çıkabilir :). Ekşioğlu Orman ürünlerinde bulduk ve keyfimiz yerine geldi. Önce...
  10. iuylas

Kano Yapımı İçin Kontraplak Temini

Merhaba, Arkadaşımla birlikte Kano yapmaya karar verdik. Plana göre 6 mm kontra kullanmamız gerekiyor. İstanbul da Oküme marin kontrası bulduk ancak "Türk Loydu" veya "Rina" gibi standardı olmadığından güvenemedik. "Türk Loydu" veya "Rina" gibi standardı olan oküme kontrayı İstanbul Anadolu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri