ihsane kullanıcısının son içeriği

1. ihsane

L 200 Off Road Canavarının Adım Adım Modifiyesi

Resimler gitti anladığım kadar yönetimle ilgili ondan sonra zaten gezenbilirin keyfi kaçtı emek ver yazı çiz ondan sonra resimler gitsin , o yüzden girmiyorum bile gezenbilire nasıl böyle bir hata yaptılar hayret,,,,,
  2. ihsane

2005 Pajero 3.2 Did Full Off Road Donanım,,çokkkk Başarılı

Aracım duruyor özelden de mesaj atıyorsunuz teşekkür ederim fakat pajero nun kesinlikle ne bakımını yapan nede yapıp arkasında duran, onun parçasını ona bunun parçasını buna takan ahlaksızlarla uğraşmak istemiyorsanız tavsiyem Pajero dan vaz geçin bu konu da en dürüstü yine TAR oto dur bilginize...
  3. ihsane

Bütün fotoğraflar gittik ten sonra artık gezenbilire girmek bile istemiyorum emek ver insanları aydınlatmak için aylarca yaz sonra resimler gitsin iş mi kusura bakmayın o yüzden cevap veremiyorum ve yeniden resimleri yükleyemiyorum
  4. ihsane

Caretta Karavanımla Artık Özgürüm, Çoook Başarılı Ve Gözlemlerim

Orj. çadırlı caretta 2014 model Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 259114209 tavsiye ederim fiyatta güzel çadırının fiyatı sadece bin euro benim karavanın neredeyse bu fiyatın iki katıydı
  5. ihsane

araç fazlağından satıyorum sahibinden de
  6. ihsane

Karavanı geliştiriyoruz inşallah son halini paylaşacağım biraz zaman alacak o gün arazide ki izlenimlerimi de paylaşacağım çok başarılı olacağını tahmin ediyorum
  7. ihsane

305 lastik 16 cant kullanıyorum yükseltmeyi Tar oto dan aldım
  8. ihsane

inşallah en yakın zamanda biraz uzadı ama sonu güzel olacak inşallah istediğim şeyler biraz teferruat o yüzden uzuyor, görüşmek üzere
  9. ihsane

Benim için bu sayfa kapandı macerama kaldığım yerden yeni karavanım la devam edeceğim Caretta şusu vardı busu vardı demem çirkin geliyor bana sorunuza gelince kısa exbition lar için güzel,,,,,kullandım ve bitti, bana kalsa Avustralya dan getiririm adamlar yapıyor 20 bin Au dolar harika...
  10. ihsane

Başoğlu karavan la yollarımız ayrıldı Carettamı sattım,,,yeni bir markayla anlaşmak üzereyim daha iyisini yaptırıyorum inşallah bu başlığı yeni karavanımla değiştireceğim ilginiz için teşekkürler,,,,,özel den arayanlar, özelden mesaj çekenler bu kadar paylaşımlarımın etkili olması beni çok mutlu...
  11. ihsane

teşekkür ederim güzel temennileriniz için , uzun zamandır giremiyordum şifremi kaybettiğim için yeni girdim resimleri bende göremiyorum ,,,,,
  12. ihsane

Yardım 2005 3.2 Did Pajero İçin Mazot Ponpası 2.el Yada Sıfır

Teşekkür ederim yardımlarınız için uzun zamandır şifremi kaybettiğim için giremiyordum , teşekkür etmek bugüne nasipmiş,,,,,kusura bakmayın
  13. ihsane

Teşekkür ederim güzel sözleriniz için Allah daha iyilerini size versin
  14. ihsane

Yardım 2005 3.2 Did Pajero İçin Mazot Ponpası 2.el Yada Sıfır

YARDIM LÜTFEN

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız