ich_111 kullanıcısının son içeriği

1. ich_111

Igo 2016 Ülke Haritaları

Elinize sağlık. Teşekkürler
  2. ich_111

Yunanistanda Çadır Kurmak

Bide video ekleyelim tam olsun Video: http://youtu.be/GKBfBsSLGzw
  3. ich_111

Resimlere devam
  4. ich_111

Arkadaşlar, 08.07.2017 günü Yunanistan gezimize başladık, İpsala sınır kapısında biraz yoğunluk vardı, sınır kapısını geçtikten sonra yaklaşık 40 km sonra Dedeağaça (Alexandroupolis) vardık, burada Δημοτικό Camping Αλεξανδρούπολης - ΤΙΕΔΑ | Τουριστική Ιαματική Επιχείρηση Δήμου Αλεξανδρούπολης...
  5. ich_111

gezimizi yaptık döndük, yakında kendi soruma kendim cevap vereceğim, gidecek arkadaşlara faydam olursa ne mutlu bana.
  6. ich_111

Igo 2016 Ülke Haritaları

Utku bey denedim olmuyor, sanırım son güncellemede cihaza kilit koydular :) kendi yazılımıyla çalışıyor diğer haritaları kabul etmiyor, arabadaki double din teypte hiç sorun yok. ilginize teşekkürler.
  7. ich_111

Igo 2016 Ülke Haritaları

Utku bey kafama takılan bişi var, pna cihazımda orjinal Türkiye yüklü ömürboyu güncellemesi olan navitech marka cihazım var, daha önce sd kart takarak yurtdışı haritaları ve Türkiye haritasını kullanabiliyordum, geçen güncelleme gelmiş kartı çıkarıp cihazı güncelledim, sonrasında sd kartı...
  8. ich_111

arkadaşlar 15 gün önce Yunanistana araçla gittim, dedeağaç, iskece, kavala, selanik, edessa, thassos adasını sorunsuz gezdik geldik, şimdi motor gurubuzla temmuzda tekrar gideceğiz, bu sefere çadır kurmayı düşünüyoruz, çadır kuracağımız yerler yine dedeağaç, kavala selanik civarı düşünüyoruz...
  9. ich_111

Booking.com Güvenilir midir?

15 gün önce Yunanistan gezimizde otelleri boking üzerinden ayarladık, seçenek baya çıkıyor ve güvenilir buluyorum.
  10. ich_111

Igo 2016 Ülke Haritaları

arkadaşlar ellerinize sağlık, Yunanistan a sayenizde sıkıntısız bir gezi yaptık, emeği geçenlerin ellerine sağlık.
  11. ich_111

Igo 2016 Ülke Haritaları

ilginize tekrar çok teşekkürler.
  12. ich_111

Igo 2016 Ülke Haritaları

Utku bey çalışmalarınız için çok teşekkürler, ellerinize sağlık, yakında Yunanistan, makedonya, Bulgaristan turumuz var, Bulgaristan dışındaki haritaları indirdim, Bulgaristan linki kırık, rica etsem yenilermisiniz, teşekürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri