HeatoN kullanıcısının son içeriği

1. H

Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ?

1 depo ile nekadar yol yapıyorsunuz? Yol bilgisyarı 10 litre olarak gösteriyor ama sanki yakıt fazlaymış gibi geliyor bana. Yol bilgisayarının yanlış ölçme ihtimali yoktur dimi?
  2. H

Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ?

Ufak bir soru sormak istiyorum. Jeep 2008 WK aracım var. Yağ soğutucu contalarında problem olduğu için değiştirildi. Ancak sanki bundan sonra araba daha fazla yakmaya başladı gibime geliyor. Yakıt ortalaması 10litre olarak gösteriyor ancak bir depo ile neredeyse 500-600km yol yapıyorum. Sanki...
  3. H

Duster 4x4 modellerinde yakıt tasarrufu için 2WD konumu mu tercih edilmeli?

Ynt: Duster 4x4 modellerinde yakıt tasarrufu için 2WD konumu mu tercih edilmeli? Merhaba, Öncelik ile şunu belirteyim yanlış okumuş olabilirim bunun için kusura bakmayın.Bugün sizin bu yazınızı okuduktan sonra denge çubuğunun yamulma durumlarını inceledim biraz.İncelememe göre bu çubukların...
  4. H

Duster 4x4 modellerinde yakıt tasarrufu için 2WD konumu mu tercih edilmeli?

Ynt: Duster 4x4 modellerinde yakıt tasarrufu için 2WD konumu mu tercih edilmeli? Bu konu tartışılmıştı daha once sanki 60'ı geçince devre dışı kalıyor diye. Eğer sizin arabanız engineering marvel değil ise 60'da devre dışı kalıyor.Kaldı ki 60'dan sonra neden 4x4 olacağını düşünüyorsunuz ki...
  5. H

Otobanda Duster ile Hız Yapmanın Riskleri

Ynt: Otobanda Duster ile Hız Yapmanın Riskleri Merhaba, Konuyu okudumda biraz ilginç geldi..Herkes madem bir video yayınlıyor bende yayınlayayım ozaman..O duster ile hız yapanlar iyi izlesin bence. http://www.youtube.com/watch?v=FCmmsp4g3O0 Herkese kolay gelsin..
  6. H

Land Rover Discovery Tavsiyesi

Ynt: Land Rover Discovery Tavsiyesi Merhaba; Peki bana kilometre aralıgı soyleyebilirmisiniz?Yani discovery TD5'de enfazla kaç km'deki araçlara bakayım?şimdi bakıyorum en düşük 31bin tl'ye var 300.000km'de oda fiyatlar ciddi çok ucuk geldi bana:)
  7. H

MKE Araç Satış İhalesi

Ynt: MKE Araç Satış İhalesi 15bin iyi bir rakam:)peki bu zehiirli astar dedikleri nedir?herkes bundan yaptırıyor?bugun biriyle gorustum ondada willys jip var zehirli astar falan yaptırdım diye anlattı.
  8. H

MKE Araç Satış İhalesi

Ynt: MKE Araç Satış İhalesi yani aracı aldıktan sonra kabaca 7-8 milyar masraf oluyormu?Yani boyatması ve bahsettiginiz parçaların bakımı?bunun şunun için soruyorum 60bintl harcayanlar varmış oyuzden merak ediyorum:)bende aracımı satıp discovery almak sitiyordum ancak şimdi boyle bir araçda...
  9. H

MKE Araç Satış İhalesi

Ynt: MKE Araç Satış İhalesi Merhaba yunus bey. mke'den nbu araçları aldıktan sonra yapılan masrafların maliyeti nedir?siz kendi aracınıza nekadar bir para harcadınız?Birde ilanlarda okudum; bazı araçların modeli 1990 ama yeni görünümlü falan yazmıslar.ön panjur falan farklı .bunların maliyeti...
  10. H

MKE Araç Satış İhalesi

Ynt: MKE Araç Satış İhalesi ama o araçları bulmak önemli işte.şans meselesi..
  11. H

MKE Araç Satış İhalesi

Ynt: MKE Araç Satış İhalesi peki bu ihaleye verilen araçlar nasıl?yani taklalı falanmı alıp kendimiz mi yaptırıcaz yoksa sağlam araçlarmı?
  12. H

Ynt: Land Rover Discovery Tavsiyesi Aslında dediğiniz mantıklı.Bütçem maksimum 40bin tll civarında olacaktır.illaki masraf tüm araçta olacaktır ama bunların boyutlarıda onemli işte:)Cmax'in 50bin bakımını yaptırdık 600tl ödedik Ford servisine.Yani bu LandRover'ların servisleri ortalama ne...
  13. H

Ynt: Land Rover Discovery Tavsiyesi Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.O aracı gordum ama 205.000km'de biraz fazla değilmi?:) ben bu aracla oyle offroad falan gitmicem.dedigim gibi arasıra dağ bayır.ama Discovery'ninde bir cekiciligi duruyor ki anlatamam.
  14. H

Ynt: Land Rover Discovery Tavsiyesi konu benim msj'ımdan farklı boyutlara gidiyor:)
  15. H

Ynt: Land Rover Discovery Tavsiyesi Disco'nunda acıkcası masrafı korkutuyor adamı.2000-2001 model aldığınız disco süpriz yumurta gibidir yani ne cıkarcagını bilemem.Oyuzden Disco'yu düşünürken sadece bu yonden tereddütüm var.Şimdi Suziki japon arabası hemde suzuki servisi LandRover'a oranla...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

SON KONULAR

Geri