hasanbasrib kullanıcısının son içeriği

1. hasanbasrib

Mıtsubıshı 4x4 L200 Hakkında Yardım Ve Önerileriniz....

Ynt: Mıtsubıshı 4x4 L200 Hakkında Yardım Ve Önerileriniz.... Merhaba Özgür bey, vaktim pek yok kısa geçeceğim kusura bakmayın, öncelikle kararınız L200 kararınız çok iyi 1- Araç ile ağır off-road yapmayacaksanız ve uzun yol kullanıyorsanız ve bütçeniz müsait ise kesinlikle sanırım 2009 sonrası...
  2. hasanbasrib

Gezenbilir'mi , Gidenbilir'mi

Ynt: Gezenbilir'mi , Gidenbilir'mi sayın prof. coşkun bey :) , konuya okadar hızlı girdinizki bi panik havası var yazılarınızda, takılmak maksadıyla söyledim onu.. bilgi isterseniz buradaki herkezin size yardımcı olacağına eminim..
  3. hasanbasrib

Gezenbilir'mi , Gidenbilir'mi

Ynt: Gezenbilir'mi , Gidenbilir'mi çılgın profösör iş başında.. bu prof.'a off road aracıyla kim çarptı açıklasın hemen..
  4. hasanbasrib

R/D Lock mu ATSC mi tercih edilmeli hangisi daha iyi ?

Ynt: R/d Lock Mu Atsc Mi Tercih Edilmeli Hangisi Daha İyi ? :) teşekkür ederim, evet aracım ilyas ustanın eseri, ama bu 1000-2000 devir arasındaki zayıf gücü malesef çözemedik.. bu arada yol tutuşunda en ufak sıkıntım yok çok şükür ve içindeki canavarı öldürmeye hiç niyetli değilim :) ;)...
  5. hasanbasrib

Ynt: R/d Lock Mu Atsc Mi Tercih Edilmeli Hangisi Daha İyi ? Ahmet bey merhaba, dediğiniz gibi kumun çeşidi veya haline göre değişiklik göstermekte bende birçok yerde kuma girdim, hiç zorlanmadan gittiğim yerlerde var, 5 metre sonra battığım yerde, genelde gevşek zeminli iri taneli kum...
  6. hasanbasrib

Ynt: R/d Lock Mu Atsc Mi Tercih Edilmeli Hangisi Daha İyi ? merhaba, konuyu baştan aşşağıya okudum, benim yaşadığım problemleri yaşan arkadaşlarda var acaba bu kumda yığılma gaza sonuna kadar bassanda fayda etmeme durumuna çözüm bulan oldumu acaba..? (aracım 2007 atscli otomatik l200 + kilit...
  7. hasanbasrib

Derdimi Anlatsam Dinler Misiniz?

Ynt: Derdimi Anlatsam Dinler Misiniz? arkadaşım bence sen çok hastasın.. tavsiyem doktara git.. genelleme yaparak iyi olmaz, anlattığın insanlardan daha kötü olursun..
  8. hasanbasrib

Albrecht Ae-6891 Cb Telsiz İçin Yardım

Ynt: Albrecht Ae-6891 Cb Telsiz İçin Yardım bugüne kadar 2254 görüntüleme olmuş ama cevap olmaması üzücü.. hala bekliyorum, umarım yardımcı olabailicek birileri vardır..
  9. hasanbasrib

Albrecht Ae-6891 Cb Telsiz İçin Yardım

Merhaba arkadaşlar, off road aracımda kullanmak üzere aracıma taktırdığım Albrecht AE-6891 telsizin kullanımını az da olsa ezbere biliyorum ama teknik açıdan ve özellikleri hakkında pek bilgim yok malesef... Kullanım klavuzuda ingilizce olduğundan bana yardımı olmadı.. şayet cihazı tanıyan veya...
  10. hasanbasrib

Dev Toyota Hılux (2012)turkıye

Ynt: Dev Toyota Hılux (2012)turkıye waaww that's it! gerçekten muhteşem olmuş, arctic trucks ice araçları gibi olmuş.. araç seçimide çok iyi bu yükü ancak hilux kaldırabilirdi..
  11. hasanbasrib

Ömerli Civarı Soft Offroad Gezisi Ve Piknik 28.04.2013

Ynt: Ömerli Civarı Soft Offroad Gezisi Ve Piknik 28.04.2013 Ahmet bey açtığınız anketin linkini belirtebilirmisiniz? [/td][/tr][/table]
  12. hasanbasrib

Ömerli Civarı Soft Offroad Gezisi Ve Piknik 28.04.2013

Ynt: Ömerli Civarı Soft Offroad Gezisi Ve Piknik 28.04.2013 Çok güzel bir gezi olmuş, resimlerle bile keyif aldım.. katılmayı istiyordum ama bursadaki yarışlarla aynı güne gelmesi sebebiyle katılamadım.. inşallah birdaha ki geziniz yakın zamana planlanmıştır, orada olmaya gayret göstereceğim..
  13. hasanbasrib

Resimleri Göremiyorum

Ynt: Resimleri Göremiyorum teşekkürler sedat bey, sabırsızlıkla bekliyoruz..
  14. hasanbasrib

Resimleri Göremiyorum

Ynt: Resimleri Göremiyorum :) hayır olsun, genel bir poroblem anlaşılan, bazen server taşınıyor uyarısı görüyorum sorun bundan olabilir.. yetkili bir ağızdan bir açılama bekleriz ;) saygılarımla..
  15. hasanbasrib

Resimleri Göremiyorum

Merhaba, siteye kişilerin yükledikleri resimleri göremiyorum bir kaç örnek link altta belirtiyorum http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=95201.0;topicseen http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=95225.0 http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=95667.0 eklentilerinde sadece resimlerin...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri