halatcı kullanıcısının son içeriği

1. halatcı

Bursa Off Road Oyunları İçin Keşif Gezisi (27 Aralık 2009)

Ynt: Bursa Off Road Oyunları İçin Keşif Gezisi (27 Aralık 2009) Merhabalar süper bir gezi olmuş tebrikler resimlerde çok güzel emeğinize sağlık . bol çamurlu seneler. :) saygılar
  2. halatcı

Kemerburgaz'da Ağır ve Zor Parkurları Geziyoruz (27 Aralık 2009)

Ynt: Kemerburgaz'da Ağır ve Zor Parkurları Geziyoruz (27 Aralık 2009) Suat abim resimler harika abicim ,mustafa abiyi ve adnan abiyide görmek çok güzel ,birde diğer resimde serkan'ı görünce hemen bizim darlık gezisi geldi aklıma bizde hatırlarsanız darlıkda batmıştık abi.valla süper bir gezi...
  3. halatcı

Kemerburgaz'da Ağır ve Zor Parkurları Geziyoruz (27 Aralık 2009)

Ynt: Kemerburgaz'da Ağır ve Zor Parkurları Geziyoruz (27 Aralık 2009) Merhabalar suat abi ben turan(halatçı) abi anadolu yakasından dudullu tarafından katılacak arkadaşların araçlarında yer varsa ben seve seve gelirim. yaklaşık bir senedir çamura hasretim abim ama bilirsin suat abim ben...
  4. halatcı

Gezenbilir Kemerburgaz; Çiftalan,Kısırkaya Off-Road Gezisi (20 Aralık 2009)

Ynt: Gezenbilir Kemerburgaz; Çiftalan,Kısırkaya Off-Road Gezisi (20 Aralık 2009) Selamlar fotoğraflar olsaydı güzel olurdu çok özledim çamurun renginin tene değmesini,çamurun içine elbiseyle batmayı. :D :D :-\
  5. halatcı

Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road) Merhaba arkadaşlar. Biz 4 arkadaş araç kiralamak istiyoruz sizlerin bildiği veya çevrenizde kiralayan varmıdır? varsa bize mesaj atarak heber verirmisiniz. NOT:vinç'li tercihimizdir. TEŞEKKÜRLER.
  6. halatcı

Kişisel Galeri (Hakan Ural)

Ynt: Kişisel Galeri (Hakan Ural) resim çekmek değil çekebilmek mesele ellerine sağlık hakan abim .
  7. halatcı

Tam O Anda !!!

Ynt: Tam O Anda !!! nadir abim ellerine sağlık her zamanki gibi neşeleisin allah neşemizi bozmasın abim saygılar
  8. halatcı

Şu An Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz?

Ynt: Şu An Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz? allah neşenizi bozmasın süper ya :) :)
  9. halatcı

Kişisel Galeri (eftaLYa)

Ynt: Kişisel Galeri (eftaLYa) güzel kareler emeğinize ve ellerinize sağlık
  10. halatcı

Şu An Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz?

Ynt: Şu An Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz? Çok yanlız. ama dostlarımın beni untmadığını bilmek çok güzel :D :D :D
  11. halatcı

Tam O Anda !!!

Ynt: Tam O Anda !!! Bunların hepsi birer harika süper kareler
  12. halatcı

İki LR Ömerli'de Sevgililer Gününü Kutladık (14 Şubat 2009)

Ynt: İki LR Ömerli'de Sevgililer Gününü Kutladık (14 Şubat 2009) Gerçekten süper ötesi birşey daha yeni gördüm tam benlik bir yermiş. :)
  13. halatcı

Balıkesir, Bigadiç'te Yeni Oyuncağım 4x4 L200 ile Tanışma Gezisi (12 Mart 2009)

Ynt: Balıkesir, Bigadiç'te Yeni Oyuncağım 4x4 L200 ile Tanışma Gezisi (12 Mart 2009) bol çamurlu günler dostum :)
  14. halatcı

Ayazağa Belgrat Yeni Etaplar Keşif Gezisi (31 Ocak 2009)

Ynt: Ayazağa Belgrat Yeni Etaplar Keşif Gezisi (31 Ocak 2009) Güzel bir keşif gezisi olmuş arkadaşlar paylaşım için çok teşekkürler.. emeğinize ve ellerinize sağlık
  15. halatcı

Kişisel Galeri (Hakan Ural)

Ynt: Kişisel Galeri (Hakan Ural) ABİM Sen bambaşka bir insansın ellerine sağlık abim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri