hakanhoca kullanıcısının son içeriği

1. H

Motorsiklette Çakmaklık Projem

Ynt: Motorsiklette Çakmaklık Projem Ben de motora arka çantanın içine çakmalık aptım cep telefonu ve kamera şarjında iyi oluyor. Aküden direk hat çekip araya anahtar ve sigorta bağladım böylece motor çalışmadan da çakmaklığa elektrik verebiliyorum. Çantanın içinde olduğu için şarja bağlı...
  2. H

Unimog'a Alternatif Olabilir mi? :)

Ynt: Unimog'a Alternatif Olabilir mi? :) mog mrakipsizdir
  3. H

Başlangıç İçin V-Storm Dl-650 Uygun mu?

Ynt: Başlangıç İçin V-Storm Dl-650 Uygun mu? 650cc bir motor başlangıç için uygun değildir. Avrupa topluluğuna üye ülkelerde ( yeni trafik kanunu ile ülkemizde de ) yeni ehliyet sahibi sürücülerin bir ya da iki yılı 125 cc motorlar ile geçirmesi gerekmekte. Bunun temel nedeni motor kullanmay...
  4. H

O Bizim Hafızalarımıza "Ekmek Arabası" Olarak Girmişti...

Ynt: O Bizim Hafızalarımıza "Ekmek Arabası" Olarak Girmişti... az daha uğraşılsa daha güzel oolabilirmiş ama bence bu haliyle suluboyayla boyanmış gşbş duruyor
  5. H

Kendini Kamping İşletmecisi Sanan İki Zat

Ynt: Kendini Kamping İşletmecisi Sanan İki Zat ben genelde Akdeniz kıyılarında gezerim. Çadırımı balık tutabileceğim yerin yakınına kurar ve genelde işletmecilerle haşır neşir olmam ama her yaz mutlaka Anamur girişinde Pullu da bir hafta kalırım. Hem oturmuş bir kamp yeridir hem de sıcak su...
  6. H

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba ben Hakan Gencer. Dağ bayı yürümeyi motorumla çadırımı atıp gemeyi ve suyun başında ağaç gölgesine yayılıp kalmayı seeviyorum. Osmaniye'de çalışıyorum ( öğteymenim ).Biryerlerde kamp ateşinin başında buluşmayı umuyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR