hakangim kullanıcısının son içeriği

1. H

2006 Nissan Pathfinder 2.5 Dci---- Doğa Gezgini ---- Tokat

Ln65 ve ln106 benim tam aradığım pickup lardı fakat, bir anlık gaza geldim binek aracımı sattım. Şimdi ya orta seviye bir araç alıp yanına hilux alacağım, ya da tek araç alıp hem hafif offroad hem de günlük kullanım yapacağım. Konu şu ki hergün eşim bebeğimizi taşıyor yaklaşık 30-40 km yol...
  2. H

Öncelikle cevap için teşekkürler, Olası bir motor rektefiye yaptırma ya da sıfır sandık motor taktırma, Şanzıman tamiri ya da değişimi gibi konularda yaklaşık fiyat bilginiz var mı? belki duymuşsunuzdur diye soruyorum. Yüksek km de allınacak araçlarda sonuçta en korkulan masraf genelde bunlar...
  3. H

Merhaba, Binek aracımı sattım ve hem arazide hem de her gün asfaltta eşimin 1.5 yaşındaki bebeğimizle kullanacağı bir araç arayışındayım. Pathfinder lar dikkatimi çekti. Günlük kullanımda üzer mi acaba bu araçlar? bir de km ler çok yüksek gerçekten. düşük km olanlar ise çok pahalı. Yine...
  4. H

Hilux Ln65 Arıyorum.

Güncel
  5. H

Hilux Ln65 Arıyorum.

Günceldir
  6. H

Hilux Ln65 Arıyorum.

Arkadaş bir türlü bulamadım.
  7. H

Hilux Ln65 Arıyorum.

Günceldir.
  8. H

Ln65 Arıyorum

Günceldir.
  9. H

Hilux Ln65 Arıyorum.

Günceldir.
  10. H

Hilux Ln65 Arıyorum.

Merhaba, LN65 arıyorum. İlgilenenler mail atarsa sevinirim. suerhakan@gmail.com
  11. H

Hilux Ln65 Arıyorum

Arkadaşlar Selam, LN65 Arıyorum. ilgilenenler mail atarsa sevinirim. suerhakan@gmail.com
  12. H

Ln65 Arıyorum

Merhaba, LN65 arıyorum. Satmayı düşünenler mail atarsa sevinirim. suerhakan@gmail.com
  13. H

Satılık Sony DSC-F717 Fotoğraf Makinası (512 MB MemoryStick Hediye)

Ynt: Sony DSC-F717 Makinamı Satıyorum! (512 MB MemoryStick Hediye) iyi günler, ne kadar düşünüyorsunuz acaba?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,485
Kayıtlı Üye Sayımız
172,143
Kaydolan Son Üyemiz
sailing

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri