Günhan kullanıcısının son içeriği

1. G

Şişme Mat Pahalı, Şişme Yatak Ağır ve Hacimli Diyorsanız

Ynt: Şişme Mat Pahalı, Şişme Yatak Ağır ve Hacimli Diyorsanız Kullanan var mı ?
  2. G

Ateş Başında Isınmak İçin Kamp Yeleği

Ynt: Ateş Başında Isınmak için Kamp Yeleği Bu hafta sonu yayladayım. Göle gitmeyi de düşünüyordum. Ben bunu bir deneyeyim. Sonucu burada paylaşırım. Fakat pek işe yarayacağını sanmıyorum. Isı sırtımıza ulaşmadan kaybolacaktır. Umarım işe yarar.
  3. G

4 Mevsim Çadır aranıyor

Ynt: 4 Mevsim Çadır aranıyor Af edersiniz detayıyla belirtemedim. 3 kişilik bir çadır arıyorum. 2 kişi olacağımız için malzemeler filan anca sığarız. Fakat bu çadırı ölçüleri yine de bir arkadaşıma sorayım. Ben daha önce çok kez dağda kaldım. Çadır kullanmadım. Barınak yaptım kaldım. Çocukluğum...
  4. G

4 Mevsim Çadır aranıyor

Ynt: 4 Mevsim Çadır aranıyor Uygun fiyatlı 2. el bir çadır arıyorum. Dün yazıp çıkmam gerekti. O yüzden biraz kısa oldu kusura bakmayın.
  5. G

4 Mevsim Çadır aranıyor

4 Mevsim çadır aranıyor.
  6. G

Kaçkarlar - Kamp - Çadır Konusu

Merhabalar, Ağustos 15 gibi Kaçkarlarda kamp kuracağız grup olarak. Yaklaşık 4 günlük bir rotada yürüyüp kamp atacağız. Daha önce hiç kaçkarlara gitmedim. Ne tür bir çadır önerirsiniz. 3 Mevsim çadır mevcut fakat sorun çıkarır mı yağış ne kadar olur dayanır mı ? Bu konu da tereddütüm var...
  7. G

Taşınır Çantalı Kamp Ocağı

Ynt: Taşınır Çantalı Kamp Ocağı Tüplerden elinizde ne kadar var ve toplu alımda bir indirim yapabilir miyiz ?
  8. G

3 Mevsim Çadır aranıyor

Ynt: 3 Mevsim Çadır aranıyor https://www.facebook.com/ahmetgunhanbozoklar?ref=tn_tnmn facebook profilim. Buradan irtibata geçelim.
  9. G

3 Mevsim Çadır aranıyor

Ynt: 3 Mevsim Çadır aranıyor Ben şimdiki halini görmek için fotoğraflayıp yükleyebilir misiniz anlamında söylemiştim. Facebook üzerinden bulamadım. Ahmet Günhan Bozoklar.
  10. G

3 Mevsim Çadır aranıyor

Ynt: 3 Mevsim Çadır aranıyor Detaylı fotoğraflarını ekleyebilir misiniz ?
  11. G

3 Mevsim Çadır aranıyor

Ynt: 3 Mevsim Çadır aranıyor O yüzden 3 mevsim ve 5 mevsim olarak almak daha doğru diye düşünüyorum. Önerdiğiniz çadır da 4 mevsimlik. Hafif yağmurlarda beni koruyacak bi çadır arıyorum. Koçtaş, Metro gibi yerlerdeki 20/30 liralık çadırlar ne kadar iş görür kestiremediğim için 3 mevsimlik 2...
  12. G

3 Mevsim Çadır aranıyor

Çift kat 3 mevsim çadır arıyorum. Öneri ya da satan varsa cevap bekliyorum.
  13. G

Kamp için Pratik Ocak

Ynt: Kamp için Pratik Ocak Dolum aparatını satıyor mu ? Ve yedek tüplerin fıyatını alabilirsek ?
  14. G

Gezenbilir Mersin Grubu

Ynt: Gezenbilir Mersin Grubu Ad - Soyad: Ahmet Günhan Bozoklar Doğum Tarihi Ve Yeri: 1991 Mersin Memleket: Mersin Semt: Toroslar İlgi Alanı: Kampçılık, Doğa yürüyüşü, Müzik, Yüzme, Fotoğrafçılık Not: Eğitim nedeniyle yurt dışı ya da şehir dışında olabiliyorum.
  15. G

GPS MODÜL

Ynt: GPS MODÜL Sistem nasıl çalışıyor. Boyutlar nedir ? Fotoğraflar kırık.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri