gulsahgulteki kullanıcısının son içeriği

1. gulsahgulteki

Kayseri Gezimiz (14 şubat 2010)

Ynt: Kayseri Gezimiz (14 şubat 2010) benim fotoları görmüyorsunuz demi arkadaşlar
  2. gulsahgulteki

Ynt: Kayseri Gezimiz (14 şubat 2010) merhabalar tşkler
  3. gulsahgulteki

Kayseri Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Kayseri Grubu Serbest Muhabbet Köşesi iyi geceler
  4. gulsahgulteki

Kayseri Pansiyon Önerisi

Ynt: Kayseri Pansiyon Önerisi arif kayseriden panyisoyon bulman için bu kadar zahmet çekmen çok enteresan:))) lazmısın nee
  5. gulsahgulteki

Ynt: Kayseri Gezimiz (14 şubat 2010)
  6. gulsahgulteki

Ynt: Kayseri Gezimiz (14 şubat 2010)
  7. gulsahgulteki

Ynt: Kayseri Gezimiz (14 şubat 2010) arkadaşlar ben şimdi baya bi foto paylaşıyorum 14 şubattaki yürüyüşümüzden bentek tek atıyorum toplu atmasını bilen varmı
  8. gulsahgulteki

Ynt: Kayseri Gezimiz (14 şubat 2010) SABAHLKARI uykundan feda ediceksin stresin arkasına sığınmayacaksın üç dört saat olmuyorsa bir saat her sabah yürüceksin:))
  9. gulsahgulteki

Ynt: Kayseri Gezimiz (14 şubat 2010) mustafa bey:))çok güldüm siz bari böle düşünmeyin böle kas olurmu adamların ağzına girecek göbekleri::))))))))
  10. gulsahgulteki

Ynt: Kayseri Gezimiz (14 şubat 2010) arkadaşlar gerçekden hepinizi çok süper görünüyorsunuz emeklerinize sağlık ama bir trekkingci olarak ricam olucak göbekli insan çok gördüm rica ediyorum yüryüş ve spor :))))
  11. gulsahgulteki

Gezenbilir İzmir; Pınarbaşı Meydan - Rasattepe - Gökdere Kanyonu Doğa Yürüyüşü (07 Şubat 2010)

Ynt: Gezenbilir İzmir; Pınarbaşı Meydan - Rasattepe - Gökdere Kanyonu Doğa Yürüyüşü (07 Şubat 2010) çok güzel bir yürüypaylaşımınız için tşkler murat bende çok foto yüklemek istiyorum ama worde nasıl kopyalayıp çoğaltacağım konusunu anlamadım
  12. gulsahgulteki

Denizli Merkez Altındere Köyü Yürüyüşü ( 07 Şubat 2010)

Ynt: Denizli Merkez Altındere Köyü Yürüyüşü ( 07 Şubat 2010) ekip çok güzel ağaç ve köpek resmini çok sevdşm bğrde eşşekli hormonlu adamı :))))
  13. gulsahgulteki

Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) haklısın ama bu seferlikde böle olsun diye düşündüm bizim yürüyüş her hafta pazar günleri bundan sonra bol doğa atarım ızmn
  14. gulsahgulteki

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) tşk edmr evet u fotoları çok acele koydum ondan oldu
  15. gulsahgulteki

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) merhaba ya ben foto attım ama sonradan ne olduysa 4 5 tane aynı foto konmuş onu silemiyorum nasl edicem

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri