GRANDCHEROKEE kullanıcısının son içeriği

1. GRANDCHEROKEE

Offroad Gezisi (kaynaklardan Nif Dağına Giriş-bornova Kavaklıdere Den Çıkış) Resimler Ve Videolar

merhaba arkadaşlar; buca kaynaklar dan 19 04 2014 tarıhınde aracımızla yaptığımız dağlara çıkıp ve Bornova Kavaklıdere köyü tarafından dağlardan indiğimiz gezimizin video ve fotoğraflarını aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz: twitterda 'offroadgezgini' adıyla hesabımı açtım. orada kaynaklar...
  2. GRANDCHEROKEE

Gaziemir- Dağtekke Köyü - Bayramlı Köyü - Yenikurudere Gezisi Planı (03 Mayıs 2014)

rica ederim ve teşekkür ederim Bahadır Bey, iyi haftasonları diliyorum.
  3. GRANDCHEROKEE

Offroad Gezisi (kaynaklardan Nif Dağına Giriş-kavaklıdere Den Çıkış)

Ynt: Offroad Gezisi (kaynaklardan Nif Dağına Giriş-kavaklıdere Den Çıkış) 'Ben de off roadda yeniyim ama çok hevesliyim. Navara 4x4 var. Turlardan haberim olursa katılmak isterim.' merhaba erbilx; etkinlik takviminde 03 mayıs cumartesı günü ''gaziemir-dağtekke köyü-bayramlı...
  4. GRANDCHEROKEE

Ynt: Offroad Gezisi (kaynaklardan Nif Dağına Giriş-kavaklıdere Den Çıkış) bır sure sonra kaynaklar köyünden tekrar dağlara çıkıp bornova ya da kemalpaşa taraflarından inmeyi planlıyorum. kaynaklardan dağlara çıkmaya başlayan toprak yola girdiğimizde hep toprak yollardan (bazı yerlerde toprak...
  5. GRANDCHEROKEE

Gaziemir- Dağtekke Köyü - Bayramlı Köyü - Yenikurudere Gezisi Planı (03 Mayıs 2014)

''Merhaba,sadece yoldan mı gidilecek yoksa yoldışı ulaşım da olacak mı?'' merhaba Bahadır Bey, yol dışı ulaşım olmayacak. bazen asfalt yollardan, bazen dağların ve ormanların arasındaki toprak yollardan gideceğiz. amacımız güzel dağ ve orman manzaraları görmek, bu arada 6 - 7 tane köyümüzün...
  6. GRANDCHEROKEE

merhaba arkadaşlar. 03 mayıs cumartesi günü sabah 09:30'da gaziemir kipa dan yola çıkarak torbalının girişinden kemalpaşa yoluna girerek dağtekke köyü üzerinden bir kısmı asfalt, bir kısmı toprak olan yollardan kemalpaşa nın yenikurudere köyüne gitmeyi planlıyorum. katılmak isteyen arkadaşlar...
  7. GRANDCHEROKEE

Gezenbilir; Bursa Uludağ Büyük Zirve Yolunda (17 - 19 Mayıs 2014)

Ynt: Gezenbilir; Bursa Uludağ Büyük Zirve Yolunda (17 - 19 Mayıs 2014) tesekkur ederım.
  8. GRANDCHEROKEE

Ynt: Gezenbilir; Bursa Uludağ Büyük Zirve Yolunda (17 - 19 Mayıs 2014) ''Ben doğa yürüyüşleri ve kamp organizasyonları yapıyorum. Off - Road ilgi & bilgi alanım dışında.'' eskıden gazıemır daglarını gezmeye bayılırdım. ta ki bir gün denizin içinde bacaklarımın gücünü denemek için yaptığım...
  9. GRANDCHEROKEE

Ynt: Gezenbilir; Bursa Uludağ Büyük Zirve Yolunda (17 - 19 Mayıs 2014) ayrıca profilinizi okudum. sizi yürekten tebrik ediyorum Murat Bey.
  10. GRANDCHEROKEE

Ynt: Gezenbilir; Bursa Uludağ Büyük Zirve Yolunda (17 - 19 Mayıs 2014) teşekkür ederim. bu arada izmir in çevresinde (kemalpaşa - kaynaklar-torbalı arasında kalan 25 km genıslıgınde 50 km uzunlugunda daglık ve ormanlık alanda , balçova-menderes-güzelbahçe arasındakı daglık ve ormanlık alanlarda...
  11. GRANDCHEROKEE

Ynt: Gezenbilir; Bursa Uludağ Büyük Zirve Yolunda (17 - 19 Mayıs 2014) tekrar merhaba. eger kampa katılabılırsek hem ısınmak ıcın hem yemek pısırmek ıcın mangalımızı getırmeyı dusunuyoruz. soğuğa karşı ateş yakıp ısınabılmemız ıcın yanımızda bır cuval odun getırmemıze gerek varmıdır? yoksa...
  12. GRANDCHEROKEE

Ynt: Offroad Gezisi (kaynaklardan Nif Dağına Giriş-kavaklıdere Den Çıkış) videolar ve resimler onları çeken abimizde. usb ye yükleyip bilgisayarıma aktaracağım. ve internete yükleyeceğim.. birkaç güne kadar hallederim sanırım.
  13. GRANDCHEROKEE

Güçlü 10lunun Anketı

Ynt: Güçlü 10lunun Anketı toplam 6 kişi oy kullandı. oylamada grand cherokee %50 oy alarak 1.seçildi.
  14. GRANDCHEROKEE

Ynt: Offroad Gezisi (kaynaklardan Nif Dağına Giriş-kavaklıdere Den Çıkış) Selam Black , tabii ki , bir gün o rotaya veya çevredeki başka rotalara beraber gezi düzenleyebiliriz :) (torbalıdan dağtekke köyü- çınardibi köyü-bayramlı köyü-kamberli köyü -yeni kurudere köyü rotası da güzel. yeni...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri