Grand Korçi kullanıcısının son içeriği

1. Grand Korçi

Anadolu Yakası Citroen Teknik Servis Önerisi

Bilgi için teşekkür ederim. Arayacağım
  2. Grand Korçi

Anadolu Yakası Citroen Teknik Servis Önerisi

1990 Model Citroen 2,5 D , 17 metreküplük karavanım için motor ve kaporta konusunda teknik servis önerisi rica ediyorum. Konum, İstanbul Anadolu Yakası
  3. Grand Korçi

Kaş'tan Assos'a Çadır Gezisi- 2017

İstanbul'dan Kaş'a , oradan Akyaka ve Asos'a uzanan çadırlı gezi yazıma Yollar Kalbin Aynasıdır: BİR ÇADIR GEZİSİNİN ANATOMİSİ linkşnden erişebilirisiniz. İyi okumalar
  4. Grand Korçi

Karavanla Hırvatistan Gezisi-2016

Aslında haklısınız, ucuz değil. Ama yazının içinde de belirttiğim gibi karavan alıp bu tür gezileri sık sık yapmiyorsaniz o çok daha pahalıya geliyor. Asıl ucuz yöntem ise, arabanın üstüne bir port bagaj koyup, bagaja çadırı ve gerekli malzemeleri atıp çadır kamp yapmak. O durumda masraflar...
  5. Grand Korçi

10X14=1540 avro. 1540X3.3=5000 tl Bu bedel sadece aracın kirası.Benim için yüksek hatta çok yüksek bir rakam.Yani karavan kiralama maddi açıdan mümkün değil. Aslında haklısınız ucuz Gezi notlarınızı zevkle okudum. Faydalı bilgilerle dolu bir yazı. Teşekkürler. Çok tesekkur ederim ben de...
  6. Grand Korçi

Çok tesekkur ederim ben de. Umarım başkaları için de bilgilendirici olur. Sevgiler
  7. Grand Korçi

Merhabalar; Bunu duyduğuma sevindim. 1 hafta önce olsaydı karşılaşacaktık demek ki yollarda. Ben aracı günlük 110 Euro'ya kiraladım ve 14 gün kullandım. Ancak masa sandalye, bisiklet, navigasyon, havlu, battaniye gibi şeyler ekstraya giriyor. Bir miktar da onlara ödeme yaptım. Selamlar
  8. Grand Korçi

Herkese selam ederim. Bu kaotik günlerde belki biraz kafa dağıtmanıza yardımcı olur. 2016 Haziran ve Temmuz başında yaptığım Hırvatistan yolculuğuna ilişkin paylaşıma aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz. Yollar Kalbin Aynasıdır Yollar Kalbin Aynasıdır Yollar sizinle olsun.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri