Gezen Tarihçi kullanıcısının son içeriği

1. Gezen Tarihçi

Mustafa Kemal Gibi Düşünmek

Ah keşke herkes düşünebilse.
  2. Gezen Tarihçi

Benim Köyüm - İbrahim Sevindik

Sevgili İbrahim Sevindik üstad ne kadar güzel yazmış. Ben de şu an köyümde olmak istiyorum.
  3. Gezen Tarihçi

Bizim Yaşadığımız - İbrahim Sadri

Sayın İbrahim Sadri üstadı yürekten kutluyorum. Yaşadıklarımızı çok güzel anlatmış. Teşekkürler.
  4. Gezen Tarihçi

Memleket İsterim - Cahit Sıtkı Tarancı

Hala güncelliğini koruyan çok güzel bir şiir. Sayın Cahit Sıtkı Tarancı üstadı rahmetle anıyoruz.
  5. Gezen Tarihçi

Benim Köyüm - İbrahim Sevindik

Eskiden insanlar hep şuyum olsun buyum olsun diyordu. Ama şimdi herkes bin tane dairem olacağına köyümde bahçeli bir evim olsun başka bir şey istemem diyor. Sayın İbrahim Sevindik üstadı yürekten kutluyorum. Herkese köyünü sevdiren çok güzel bir şiir. Çok büyük bir beğeniyle okudum. Teşekkürler.
  6. Gezen Tarihçi

objektifimden..

Ellerinize sağlık teşekkürler.
  7. Gezen Tarihçi

Munzur Dağlarında Yüreğim Asıldı

Sevgili Şairimiz Aysel Kılıç hanımefendiyi yürekten kutluyorum. Munzur Dağlarının töresini çok güzel anlatmış teşekkürler.
  8. Gezen Tarihçi

Munzur Dağlarında Gülabioğulları

Sevgili Şairimiz İbrahim Sevindik beyefendiyi yürekten kutluyorum. Munzur Dağlarını çok güzel anlatmış. Çok büyük bir beğeniyle okudum.
  9. Gezen Tarihçi

Mustafa Kemal Atatürk - Emrah Mahsuni

Sevgili Şairimiz Emrah Mahsuni beyefendiyi yürekten kutluyorum. Ulu önder Atatürk'ü çok güzel anlatmış. Çok büyük bir beğeniyle okudum. İnşallah rahmetli babası Aşık Mahsuni Şerif gibi gibi çok çile çekmez.
  10. Gezen Tarihçi

Nazım'ı Anlamak - Nafiz Yılmaz

Sevgili Şairimiz Nafiz Yılmaz beyefendiyi yürekten kutluyorum. Ünlü şairimiz rahmetli Nazım Hikmet'i çok güzel anlatmış. Çok büyük bir beğeniyle okudum.
  11. Gezen Tarihçi

Benim Köyüm - İbrahim Sevindik (yılın Şiiri)

Sevgili Şairimiz Brastikli İbrahim Sevindik beyefendiyi yürekten kutluyorum. Yılın şiiri olmayı hak etmiş çok güzel bir şiir. Çok büyük bir beğeniyle okudum.
  12. Gezen Tarihçi

Bizler Türk Polisiyiz - Afet İnce Kırat

Sevgili Şairimiz Afet İnce Kırat Hanımefendiyi yürekten kutluyorum. Türk Polisini çok güzel anlatmış. Çok büyük bir beğeniyle okudum.
  13. Gezen Tarihçi

Munzur Dağlarında Gülabioğulları - İbrahim Sevindik

Sevgili Şairimiz İbrahim Sevindik beyefendiyi yürekten kutluyorum. Munzur Dağlarını çok güzel anlatmış. Çok büyük bir beğeniyle okudum.
  14. Gezen Tarihçi

Yeşil Bir Dünya İstiyorum - Salih Çetin

Sevgili Şairimiz Salih Çetin beyefendiyi yürekten kutluyorum.
  15. Gezen Tarihçi

Şeyh Şamil

ŞEYH ŞAMİL 1797-1871 İmam Şamil 1797 yılında Dağıstan’ın Gimri köyünde dünyaya geldi. Babası Dengau Muhammed’dir. Şamil, Kumuk kökenli bir Türk'tür. 15 yaşında iken at binerek kılıç kuşandı. 20 yaşına geldiğinde iki metreyi aşan boyu ile atlama, ateş etme, güreş, koşu, kılıç gibi spor...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri