gezegen07 kullanıcısının son içeriği

1. gezegen07

Iveco 2007 17m3 Ün Karavana Dönüşümü

Merhaba benim yatak 180*135 kolay gelsin Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. gezegen07

Tabii. Kardeşler kaporta. Telefon numarasını özel mesaj olarak gönderiyorum. Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. gezegen07

Karavanıma yaptırdığım en iyi iştir arkayı kapatmak. Ben çok memnunum. Ankara Şaşmaz sanayide yaptırdım. Kolay gelsin Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. gezegen07

Karavanda Uzun Süre Yaşanabilir mi?

Ebatlar aklında yanlış kalmış. 15 m kare karavan nerdeyse yok. Camper modelleri çoğunlukla 15 m küp panelvandan dönüşmedir. O da m2 hesabına vurursan 7-8 m2 ancak yapar. Sevgiler. Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. gezegen07

Ankara da yaptırdım. Bir kaporta ustasında karavan camı hariç üçbine mal ettim. Cam normal olursa 400-500 civarı ilâve ederseniz üçbuçuk civarı maliyeti var. İyi akşamlar. Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. gezegen07

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. gezegen07

Haklısınız kendi ihtiyaç ve zevkinize göre yaptığınız araç en güzeli olur. Bir kaç fotoğraf gönderiyorum, başka bilgi ve foto isterseniz e-mail adresinize gönderebilirim. Kolay gelsin. Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. gezegen07

Sayın Egeboncuk kolay gelsin aracınız güzel olacak bu şimdiden belli oluyor. İveco 17m3 araçtan bende de var. Size tavsiyem işin başında iken arka kapıların iptalini düşünün derim ben sonradan yaptım çok memnun kaldım. Çünkü bu araç kapıları çok büyük kullanımda tıkırtı, ses toz, karanlık...
  9. gezegen07

Iveco daily panelvandan karavan dönüşümü

Ynt: Iveco daily panelvandan karavan dönüşümü Hayırlı olsun. Vergi dairesinden de değiştiğini teyit edin. Benim birbuçuk yıl sonra kendi müracaatımla değiştirildi, cezasıyla vergi farkı ödedim. SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. gezegen07

Izmirden Nemruta (gezi Basladi)

Ynt: Izmirden Nemruta (gezi Basladi) Keyifli geziler dilerim MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  11. gezegen07

Karavanımı Teslim Aldım

Ynt: Karavanımı Teslim Aldım Güle güle kullanın. MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  12. gezegen07

Ynt: Iveco Daily Panelvandan Karavan Dönüşümü Merhaba, fotoğrafı düzgün yükleyemediğimden mesajı değiştirdim, şimdi oldu herhalde. Hasan bey 4-5 kişi olacaksanız arka ranzayı ikişer kişilik yapmanız gerekebilir. Bunun için ranzayı enlemesine yapmanız ve en az 120-130 cm genişliğe çıkarmanız iyi...
  13. gezegen07

Ynt: Iveco Daily Panelvandan Karavan Dönüşümü Hasan Bey, Plan önemli bence acele etmeyin gerekirse imalat geciksin. Ben de naçizane planımı göndereyim, belki işinize yarar, benim araç 17 M3 olanınından, sizinki 15,6 M3 tür. Geçen bir yazınızda öyle yazmıştınız, düzelteyim. Tek fark...
  14. gezegen07

Motocaravan Yapabilmek icin acil tavsiyelerimize ihtiyacım var...

Ynt: Motocaravan Yapabilmek İcin Acil Tavsiyelerimize İhtiyacım Var... Hayırlı olsun. Benim aracım da Iveco. Sonraki aşamaları da gönlünüzce sürdürmenizi dilerim.
  15. gezegen07

Www.kampingturkiye.com İnternet Sitesi

Ynt: Www.kampingturkiye.com İnternet Sitesi Emeğinize sağlık güzel bir çalışma olmuş. Nevşehir için bir iki ekleme yapılabilir. Kaya kamping ve dilek kamping gibi. Kolay gelsin.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri