gevis kullanıcısının son içeriği

1. gevis

Defender Araç Kaplama Alinstech Farkiyla!!!

1 ad 110 lik defender kaplaması maliyeti hakkında bilgi alabilirmiyim
  2. gevis

Portatif Jeneratör ler İçin Ses İzolasyon Kutusu Örneği

teşekkürler çok güzel bir bilgi
  3. gevis

balkanlara gelenler makedonyada ohridte konaklayanlara merkezde pansiyon ve ap

Ynt: Balkanlara Gelenler Makedonyada Ohridte Konaklayanlara Merkezde Pansiyon Ve Ap takip
  4. gevis

Nevşehir'de Balonla Seyahat

Ynt: Nevşehir'de Balonla Seyahat Yanıtların için teşekkürler dostum ! Fotoğraf makinasız bu geziye çıkılırmı hiç? Her giden binlerce fotoğraf çekmiştir ama yine de anı yaşamak adına biz de çekeceğiz... Görsel bir şölen olacağından hiç şüphem yok.
  5. gevis

Ynt: Nevşehir'de Balonla Seyahat Teşekkürler dostum en azından çocuklara güzel bir sürpriz yapabileceğim. Bu arada 13-14 mayıs uygun tarihlermidir??
  6. gevis

Ynt: Nevşehir'de Balonla Seyahat Çok pahalı.Hiç olmazsa Türklere göre bir fiyat olsa bari çocuklar gezsin bile desem 2 çocuk 7-800 TL Bilgisayar parası valla...
  7. gevis

Satılık veya Takaslı Full CJ5

Ynt: Satılık veya Takaslı Full CJ5 ilan linki çalışmıyor hayırlı satışlar
  8. gevis

9. gevis

10. gevis

Rüzgardan Pervane ile Elektrik Üretimi (Evde)

Merhaba , eğer ciddi bir şekilde rüzgar enerjisinden elektrik elde etmek isterseniz ekteki linkte bulunan kitaptan yararlanarak pratik olarak elektrik üretebilirsiniz. Bu sistem yaklaşık 200 USD a maloluyormuş. Bu kitabıı 3 yıl önce internetten satınalmıştım. selamlar link...
  11. gevis

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V "Bilginer" üstadım teklifiniz herkesi kaçırtmış görünüyor. Eski bir defender kullanıcısıyım Gördüm ki hırslı bir off-road cu değilim bu nedenle daha yumuşak ve konfora sahip araç düşünüyorum.Ama bazen kamp piknik için arazide de gezinmek istiyorum. HRV almayı düşünüyorum ancak...
  12. gevis

1992 Model 3 Kapı Vitara

Ynt: 1992 Model 3 Kapı Vitara Vites "manuel" midir?
  13. gevis

"JEEP" saatleri

Ynt: "JEEP" saatleri bu arada tüm arkadaşlara iyi seneler mutluluklar dilerim
  14. gevis

"JEEP" saatleri

Ynt: "JEEP" saatleri genelde aynı gün tükenir
  15. gevis

"JEEP" saatleri

Ynt: "JEEP" saatleri ben bu siteden 3-5 kez eşya satınaldım hiç sorun çıkmadı, zamanında yolladılar. Ancak ben hiçbir zaman kredi kartı ile almadım daima havale ödemeli alım yaptım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri