gerginyo kullanıcısının son içeriği

1. gerginyo

Direksiyon Titremesi Sorunu

Ynt: direksiyon titremesi dostum son turda değil her zaman da değil ara ara sağa yada sola çevirirken ciddi bir titreme yapıyor. sürüş halinde hiç bir sorun yok dediğim gibi park halinde ve herzaman değil.ama ilerde daha büyük sorun yaratır mı yada garanti kapsamında bir sorunmu diye servise...
  2. gerginyo

her zaman yapmıyor...ara ara yapıyor benzer şikayet yada çözümü olan arkadaşlar varsa paylaşsınlar. teşekkürler.
  3. gerginyo

park halindeyken bazen direksiyonu çevirdiğimde titreme yapıyordu. bir arkadaşım rot balans ayarı veya körükleri patlamış olabilir dedi. servise götürdüm servis: direksiyonun hem elektrikli hem hidrolikli olduğundan bazen böyle titreme yapabilir sorun yok gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz...
  4. gerginyo

Dacia Duster Yakıt Tüketim Tecrübeleri (Fuel Consumption)

Ynt: Dacia Duster Yakıt Tüketim Tecrübeleri (Fuel Consumption) denizli izmirarası 90 -100 km hızla 4,6 ortalama ile başladı 5,0 le ulaştım 2000-2500 devir gidilebilecek km 1100 idi. dönüşte 110-120 km hızla 2500-3000 devir geldim 5,5 ortalama ile bitti. 2011 mdel 4*2 9500 km de bu hafa...
  5. gerginyo

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? sevgili hocam. tekzenyada koçtaştan 2tl lik sünger yalıtım borusu alıyorsun. falçata veya makasla 3e bölüyorsun. bildiğin ayakkabı yapıştırıcı bally ile yapıştırıyorsun.
  6. gerginyo

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? 20 tl kapı fitili oto camcılarda bulabilirsiniz. keçe 5 tl tekzenden aldım.
  7. gerginyo

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? arkadases ile ilgili bir değiklik olmadı.ama önden gelen motor sesinde azalma var gibi. şimdibir da yapsam keçelere bally tarzı bir yapışkan sürerim. sıcaktan salıyor içerden bantla sabitledim.
  8. gerginyo

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? uzun süredir takip ediyorum.çok güzelpaylaşımlar oluyor.bende ufak tefek bazı değişiklikler yaptım fırsat ve imkan oldukça yapmaya çalışacağım. ilk olarak bagajı açınca beyazgörünen yer hem çizilecekti hemde görünüm için ince yapışkanlı...
  9. gerginyo

Dacia Duster Sahipleri Listesi

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi 150.gerginyo (2011 Dacia Duster 4x2 1.5dCi 85hp Laurette, Look Paket, Güvenlik)denizli

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,137
Kaydolan Son Üyemiz
barismutkyuk

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri