gazal kullanıcısının son içeriği

1. G

Çekme Karavan Kamp Dişi Konaklama

bilginize bende tşk ederim. aynı zihine sahibim. kısa ve tam istediğim cevabı verdiniz.
  2. G

Amatör Üretimi Çekme Karavanın Tip Onayı Ve Trafiğe Tescil Edilmesi Hakkında

cevabınıza tşk. ruhsata işli. 2inci konu ise, 750 kg altı olan (yabancı) karavan tip onay belgesi gerekmiyormuş. Bazılarıda sizin dediğinizi söylüyor. baya bir karıştı kafam. bunu net olarak acaba nereden öğrenebilirim?
  3. G

yurt dışına çıkmak için, 750 kg altı yabancı (avrupa) çekme karavan için hangi belgeler gerekir (çeki demir belgesi mevcut). bunu bilen veya bununla ilgili kanunu okuyabileceğim yer bilen arkadaşlar var mı? şimdiden tşk
  4. G

bahsettiğiniz 750 kg altında avrupa karavanı aldınızmı? ve yurt dışına çıktınız mı? tşk
  5. G

şubat

şubat
  6. G

4.80 m - 680 Kg. lık Hafif Çekme Karavan Yapıyorum (İnşallah.. :) )

yaptığınız işi çok beğendim
  7. G

Yurtdışından Çekme Karavan Almak Nasıldır ?

iyi günler, ben almanyadan çekme karavan türkiyeye getirmek istiyorum. anlamadığım noktalar: 1. ikinci el karavan almaya gücüm yeter hangi belgeler gerekiyor 2. türkiye vardığımda ne tür işlemle karşılaşıyorum (pek anlıyamadım) 3. ebediyen türkiyede kullanabilir veya satabilirmiyim şimdiden tşk
  8. G

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Bu platforuma bilgi sahibi olmak, sorularıma cevap bulmak ve karavan hayatına ilk attığım adımlarda yardım almak üzere üye oldum. Doğayı tümüyle seven ve imkanlarımın çerçevesi içinde olan gücümle bağlıyım. Üç köpek sahibli bir bayanım ve yurtdışından gelip Egeye yerleştim. Hayalimi, off road...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri