Galdor kullanıcısının son içeriği

1. Galdor

Satılık 2001 Discovery Td5

Merhaba; Ev alacağım için aracımı satılığa çıkarttım arkadaşlar. Aracımı iyi bildiğim için yabancıya gitmesini istemiyorum. Bilgileri aşağıdaki linktedir. Umarım aile içerisinde kalır. Saygılar...
  2. Galdor

Satılık 2001 Discovery Td5

Merhaba; Ev alacağım için aracımı satılığa çıkarttım arkadaşlar. Aracımı iyi bildiğim için yabancıya gitmesini istemiyorum. Bilgileri aşağıdaki linktedir. Umarım aile içerisinde kalır. Saygılar...
  3. Galdor

Satılık 2001 Dısovery Td5

Merhabalar; Ev alacağım için aracımı satıyorum ve yabancıya gitmesini istemiyorum. Umarım aile içerisinde kalır. Bilgileri linktedir. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-sahibinden-tamamen-orjinal-ve-orjinal-aksesuarli-td5-162045138/detay/ Saygılar.
  4. Galdor

2001 Td5 İçin Lastik Seçimi

Ynt: 2001 Td5 İçin Lastik Seçimi Bahsettiğiniz lastik aşağıda verdiğim linkteki olan mıdır? Siz ne kadara almıştınız hatırlıyor musunuz? http://www.lastikcim.com.tr/Yokohama-Geolandar-AT-S-G012-25570R16-109S,PR-9841.html
  5. Galdor

Ynt: 2001 Td5 İçin Lastik Seçimi Kıymetli yorumunuz için sağ olun, beni hatadan döndürdünüz. Peki benim kullanmam gereken net ölçüler ne olmalıdır onu da belirtebilirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler, saygılar.
  6. Galdor

Herkese merhabalar; İlk göz ağrım 1998 model Opel Frontera 2.2 GLS'mi sattıktan sonra uzun araştırmalar sonucunda karar verdiğim 2001 Model Discovery II TD5 aracımla aranıza katılmış bulunuyorum. Kullanımım hafta sonları çayır, bayır, kamp; hafta içleri şehir içi kullanımı olacak. Bu...
  7. Galdor

Cebinizde 35.000 Tl Var...

Merhabalar, Şehir içi ve doğa gezilerinde kullanmak amacıyla belirttiğim 4 araçtan en mantıklı olanını seçmeme yardımcı olmanızı rica ediyorum. Hem de biraz forumu hareketlendirebilmek amacıyla bu anketi düzenledim. Cebinizde 35.000 tl var. Bu para ile; performans, yakıt tüketimi, konfor...
  8. Galdor

Ölümsüz Bir Araç Arıyorum

Ynt: Ölümsüz Bir Araç Arıyorum Herbirinize çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız için. Umarım büyük hevesle almak istediğim Toyota beni utandırmaz. Tabii ki her bir araç kullanıcısı için ayrı maddi ve manevi değer taşımakta. Ancak benim gibi bu işlere hevesli fakat bütçesi kısıtlı...
  9. Galdor

Ynt: Ölümsüz Bir Araç Arıyorum Bülent Bey cevabınız için çok teşekkürler. Ümraniye'de bir BJ60'a baktım ve tam da söylemiş olduğunuz gibi Orman Bakanlığı'ndan çıkma, donanım ve iç döşeme olarak çok kötü durumda, kaportada epeyce korozyon vardı. Motordan pek anlamadığım için yorum yapamam ama...
  10. Galdor

Öncelikle Merhabalar; Ben Yaklaşık 2 yıl önce sizlerin sayesinde bulaşmış olduğum Off-Road sevdası ile senelerdir tipini çok sevdiğim bir 1998 model 2.2 GLS Opel Frontera aldım. Ancak artık Frontera'm ile vedalaşma vakti geldiğini düşünüyorum. Çünkü 2.2 benzin+LPG motor hem kendi yükünü hem...
  11. Galdor

FRONTERA CLUP VE LOGO

Ynt: FRONTERA CLUP VE LOGO Kerem Günay 1998 Frontera 2.2 GLS Çanakkale Beni de listeye eklerseniz sevinirim...
  12. Galdor

kararsızım vitara mı frontera mı

Ynt: kararsızım vitara mı frontera mı
  13. Galdor

Frontera 2.2 almak istiyorum.

Ynt: Frontera 2.2 almak istiyorum. Öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkürler. Aracımdan oldukça memnunum. -Yüksek sürat sevmiyorum o da sevmiyor. -Trafikte artistik hareketleri sevmiyorum o da sevmiyor. -Gerektiğinde kaldırımdan atlamak zıplamak derseniz oldukça başarılı. -Bayanlar...
  14. Galdor

Ynt: Frontera 2.2 almak istiyorum. Fronteram ile ilk gezimiz gayet keyifliydi. Şu an birbirimize alışma evresindeyiz. LPG ayarı yaptırmak ve birkaç küçük işlem için yarın kendimize Çanakkale'de iyi bir usta aramaya çıkıcaz. Umarım esnaf gibi esnaf, usta gibi usta birini bulabiliriz.
  15. Galdor

Ynt: Frontera 2.2 almak istiyorum. Evet servise götürdük Rıfat Bey. Sağolsun arkadaşlar ilgilendiler. Araç orjinal, birkaç küçük korozyonu var ama çok sıkıntı yaratacak gibi değil. Kaportada işlem yok. Motor ve yürüyeni iyi. Sadece egzoz manifoltunun değişmesi gerek. Birde 2. el araç klasiği...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri