fixin tuzağı kullanıcısının son içeriği

1. fixin tuzağı

Biz Ekmeğimizi Evde Kendimiz Yapıyoruz, Ya Siz?

Ynt: Biz Ekmeğimizi Evde Kendimiz Yapıyoruz, Ya Siz? Ellerinize sağlık :) Ekmeğinizin bayatlama veya dayanma süresi ne kadar, merak ettim ?
  2. fixin tuzağı

Gezenbilir; Büyük Ağrı Dağı Tırmanış Etkinliği Raporu (23 - 29 Temmuz 2011)

Ynt: Gezenbilir; Büyük Ağrı Dağı Tırmanış Etkinliği Raporu (23 - 29 Temmuz 2011) :) :) :) Tıpkı off road gezilerinde zar zor gidilen yerlere toros otomobil ile gelmiş arkadadaşlara rastlamak gibi sanırım ;) Cevap için teşekkürler...
  3. fixin tuzağı

Gezenbilir; Büyük Ağrı Dağı Tırmanış Etkinliği Raporu (23 - 29 Temmuz 2011)

Ynt: Gezenbilir; Büyük Ağrı Dağı Tırmanış Etkinliği Raporu (23 - 29 Temmuz 2011) Şahsınızda tüm ekibi tebrik ederim :) Merak ettiğim bir konu var, sormadan geçemeyeceğim: atlarla size eşlik eden köylüler son kamp kurduğunuz yere kadar sizinle geldiler mi ? Yanlış anlamayın, bilmediğim için...
  4. fixin tuzağı

Yavru Vatan Ürdün

Ynt: Yavru Vatan Ürdün Gezi raporunuzun tamamını okudum; anılar, tavsiyeler vs... Hepsi unutulabilir ama başta okuduğum bu cümle bundan sonraki gezilerimde hep aklımda olacak, teşekkürler :)
  5. fixin tuzağı

Dokumacılar Kanyonu Keşif Faaliyeti

Ynt: Dokumacılar Kanyonu Keşif Faaliyeti Heyecanlı bir keşif faaliyeti ve sürükleyici bir keşif raporu, teşekkürler :)
  6. fixin tuzağı

Satılık VX80

Ynt: Satılık VX80 İlanınızı başından beri takip ediyorum. aracınız çok güzel ama fiyat beni aşıyor. bu yüzden sadece takip edebiliyorum ;) inşallah fazla yorulmadan değerinde satarsınız :)
  7. fixin tuzağı

Gezenbilir Pehlivanları...

Ynt: Gezenbilir Pehlivanları... Atasporlarımıza ilgi gösteren gençleri görmek çok sevindirici. Başarılar dilerim :)
  8. fixin tuzağı

1994 LADA NİVA SATILIK 06 VHV 84

Ynt: 1994 LADA NİVA SATILIK 06 VHV 84 Hayırlı satışlar güzel araba ama fiyatı beni aşıyor :-\
  9. fixin tuzağı

Çeşitli Kuş Fotoğrafları

Ynt: Çeşitli Kuş Fotoğrafları İlker Bey ellerinize sağlık fotoğraflar süper ama az :)
  10. fixin tuzağı

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları Tüm fotoğraflar çok güzel ama cabrio ayrı güzel olmuş, teşekkürler :)
  11. fixin tuzağı

Otomotiv Dilinde Yanlış Kullanılan Terimler

Ynt: Otomotiv Dilinde Yanlış Kullanılan Terimler Bence en doğrusu TDK'nu esas almaktır: http://tdk.gov.tr/TR/Genel/Ana.aspx?F6E10F8892433CFFAAF6AA849816B2EF4376734BED947CDE
  12. fixin tuzağı

En Son Hangi Filmi İzledik?

Thor...
  13. fixin tuzağı

Decathlon Ürünleri Hakkında

Ynt: Decathlon Ürünleri Hakkında ben de oradan çadır almayı düşünüyordum ama şimdi biraz çekindim :-\
  14. fixin tuzağı

Soluk Mavi Nokta

Ynt: Soluk Mavi Nokta Bilimsel bir çalışmadan ancak bu kadar güzel bir duygusal anafikir çıkabilir. Acaba yazının devamı var mıdır?
  15. fixin tuzağı

Kişisel Galeri (Hakan Ural)

Ynt: Kişisel Galeri (Hakan Ural) Ellerinize sağlık, hepsi birbirinden güzel. Yeni fotoğraflarınızı bekliyorum :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri