farukcirak kullanıcısının son içeriği

1. farukcirak

Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız

Ynt: Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız maşallah.. Keyif sizde 8)
  2. farukcirak

Cherokee Almak İsteyenler İçin WJ ZJ XJ Gerekli Bilgiler

Ynt: Cherokee Almak İsteyenler İçin Wj Zj Xj Gerekli Bilgiler Şu sıra bir arkadaşıma bakıyoruz 5.2 yada 5.9, bu aracı bende gördüm ama bu fiyata temiz bir 5.9 imkansız gibi birşey, o nedenle aramadık, aracı bilmiyorum ama fikrim bu fiyata temiz bir 5.9 olamayacağı yönünde..
  3. farukcirak

Sahibinden 5.9 Zj, Sorunsuz

Ynt: Sahibinden 5.9 Zj, Sorunsuz Satıştan vazgeçilmiştir. İlgilenenlere teşekkürler. Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. farukcirak

yeni arkadaşım 5.9 zj yi size tanıtmaktan mutluluk duyuyorum

Ynt: Yeni Arkadaşım 5.9 Zj Yi Size Tanıtmaktan Mutluluk Duyuyorum Sağolun, teşekkür ederim :) İnşallah gönlünüze göre, sizi memnun edecek bir araç bulursunuz.
  5. farukcirak

İstanbulda Hangi Jeep Özel Servisini Önerirsiniz? Neden?

Ynt: İstanbulda Hangi Jeep Özel Servisini Önerirsiniz? Neden? Yakın zamanda istanbula benim 5.9 u götürme planlarım var, servis konusunda da birkaç yeri düşünüyorum, bu olayı yaşadığınız servisi lütfen paylaşırmısınız, özelden veya herkese açık olarak rica ediyorum..
  6. farukcirak

Ynt: Yeni Arkadaşım 5.9 Zj Yi Size Tanıtmaktan Mutluluk Duyuyorum :) teşekkür ederim
  7. farukcirak

Sahibinden 5.9 Zj, Sorunsuz

Aylarca arayıp sonunda bulduğum ve severek kullandığım aracımı babamın bir türlü büyüklüğüne alışamaması nedeniyle satma kararı verdik. Yerini tutacak bir araç değil ama duster almayı düşünüyorum babamın kullanması için. Temiz Duster ile takas edilebilir. Malum site ilanı...
  8. farukcirak

Ynt: Yeni Arkadaşım 5.9 Zj Yi Size Tanıtmaktan Mutluluk Duyuyorum Çok arayarak aldığım ve severek kullandığım aracımı babamın büyüklüğüne alışamaması nedeniyle satma kararı verdim. Malum siteye de ilan verdim, hali hazırda sıkıntısız, problemsizdir...
  9. farukcirak

Ynt: Yeni Arkadaşım 5.9 Zj Yi Size Tanıtmaktan Mutluluk Duyuyorum sonuç: track bar değişti, usta sağolsun bana da gösterdi direksiyonu çevirince şase bir yana tekerler bir yana dönüyordu.. Şimdi aslan daha bi şık oldu canım.. :D
  10. farukcirak

Ynt: Yeni Arkadaşım 5.9 Zj Yi Size Tanıtmaktan Mutluluk Duyuyorum Evet Mert bey aynen dediğiniz gibi birşeyi atlatarak, kısa kısa atarak gidiyor sanki dönüşlerde, bu özellikle dar alanlarda park etmede sıkıntı oluşturuyor haricinde düz giderken bir sıkıntı yok.. Demek aks kafası diyorsunuz...
  11. farukcirak

Ynt: Yeni Arkadaşım 5.9 Zj Yi Size Tanıtmaktan Mutluluk Duyuyorum Mert bey özellikle dönüşler zor oluyor sanki birşey sürtüyor gibi, baktım lastik mi sürtüyor diye ama değil.. Aks kafa sorunu böyle mi yapar, maliyeti ne olur yaklasık yarın bilerek gideyim öyleyse..
  12. farukcirak

Ynt: Yeni Arkadaşım 5.9 Zj Yi Size Tanıtmaktan Mutluluk Duyuyorum 8 ay sonra tekrar merhaba... :) zj ile 3 aylık maceradan sonra aracı çok beğenen peder beye bıraktım. Şimdi ön aksamdan gelen direksiyonu sağa ve sola çevirince dönüşlerde ses için tekrar bana kaldı. :D Yakın zamanda jipçi şenol...
  13. farukcirak

Ynt: yeni arkadaşım 5.9 zj yi size tanıtmaktan mutluluk duyuyorum Teşekkür ederim Mustafa bey..
  14. farukcirak

Ynt: yeni arkadaşım 5.9 zj yi size tanıtmaktan mutluluk duyuyorum evet 10 lira :) birde aküyü 2 saat kadar şarja taktı. Dediğiniz konunun farkındayım, sitede gerçekten kar amacı olmadan sadece yardım için bilgi paylaşımı oluyor. Aracı yeni aldım ama 2 yıldan fazladır siteyi sadece okuyucu...
  15. farukcirak

Ynt: yeni arkadaşım 5.9 zj yi size tanıtmaktan mutluluk duyuyorum :D teşekkür ederim Mustafa bey, elektrikçi çocuk fırıldak gibi döndü aracın etrafında, plaka aydınlatması bozuk abi bunu da yapalım, abi bu 8 silindir mi, abi gaza basınca araba sallanıyor, abi kaç yakıyorsun .... Dönerken de...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri