faraklit kullanıcısının son içeriği

1. faraklit

Haglofs Rugged Mountain Pantolon

Ynt: Haglofs Rugged Mountain Pantolon merhabalar. beden ölçüleri nedir?
  2. faraklit

Haglofs Rugged Mountain Pantolon

Selam. Haglöfs marka pantolon arıyorum. Daha önce yurt dışından getirtmiş olan varsa bilgilerini paylaşabilir mi? Güvenilir site, gümrük bedeli vs. gibi.
  3. faraklit

Elf Monkey Çakı

Ynt: Elf Monkey Çakı Merhabalar. Sanıyorum ürün Çin üretimi yani üzerindeki kartta Çince ve İngilizce ifadeler mevcut, ancak kullanım güvenliği veren bir çakı elimde iki adet var, birini kendim kullanıyorum. Fiyatı da yukarıda da belirttiğim gibi 40 TL.
  4. faraklit

Elf Monkey Çakı

Bıçağın açma mekanizması gayet keyifli, sanıyorum yarı otomatik denilen türden ve kabza ergonomisi kullanım rahatlığı sağlıyor. Bıçak malzemesi 440C /çelik Sertlik 56HRC Kabza Alüminyum Genel uzunluk 20.7cm Bıçak uzunluğu 8.7cm Kabza uzunluğu 12cm...
  5. faraklit

Boker katlanır çakı/bıçak

Ynt: Boker katlanır çakı/bıçak evet ilan hala güncel ancak kargo dahil değil.
  6. faraklit

GERBER Bear Grylls Çakı

Ynt: GERBER Bear Grylls Çakı Arkadaşlar çakı satılmıştır, ilgi için teşekkürler
  7. faraklit

Browning katlanır bıçak/çakı

Ynt: Browning katlanır bıçak/çakı Teşekkür ederim, ilgilendiğiniz bir model varsa yardımcı olmaya çalışırım..
  8. faraklit

Boker katlanır çakı/bıçak

Uzunluk: 18.8 cm Bıçak uzunluğu: 8.1cm Bıçak genişliği: 2.4 cm uzunlukta (en geniş noktası) Kabza uzunluğu: 10,6 cm Bıçak Malzemesi: 440 Sertlik: 56 Yüzey: siyah titanyum Bıçak kalınlığı: 0.3cm Sap Malzemesi: bar-desenli alüminyum + çelik Ağırlık: 140 g Fiyatı:50TL
  9. faraklit

GERBER Bear Grylls Çakı

Çakı uzunluğu: 21,5 CM Bıçak uzunluğu: 9 .6 cm Bıçak kalınlığı: 3.9mm Kabza: kauçuk/plastik Blade Çelik: 7Cr17MoV Sertlik: 57HRC Ağırlık: 220g Fiyatı:90 TL
  10. faraklit

Kuzey Amerika Avcılık Kulübü Koleksiyonu

Ynt: BUCK Kanca Bıçak R.M.Elk Vakfı BUCK marka bıçak ilgilenenler için 1 adet hala mevcut ...
  11. faraklit

Ynt: BUCK Kanca Bıçak R.M.Elk Vakfı Geri bildirim için teşekkür ederim...
  12. faraklit

Ynt: Browning katlanır bıçak/çakı sağlık olsun.. Bir başka alışverişe artık :)
  13. faraklit

Ynt: BUCK Kanca Bıçak R.M.Elk Vakfı bilgileri yolluyorum. gecikme için kusura bakmayın
  14. faraklit

uzunluk: 19.8cm bıçak: 8.5cm bıçak genişliği: 2.8cm bıçak malzemesi: 440C sertlik: HRC57 bıçak kalınlığı: 0.3cm Ağaç kabza Ağırlık: 120 g kargo dahil fiyatı 85 tl
  15. faraklit

Ynt: BUCK Kanca Bıçak R.M.Elk Vakfı Kuzey Amerika Avcılık Kulübü Koleksiyonu başlıklı bıçak dr_msty adlı kullanıcı tarafından satın alınmıştır. Sözünü ettiğiniz BUCK marka bıçağın ise kargo dahil 120tl ye satışı devam etmektedir.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri