erkan3169 kullanıcısının son içeriği

1. erkan3169

İBB İtfaiye Gönüllüsü Eğitimi 1. Dönem (2011 Şubat)

Ynt: İBB İtfaiye Gönüllüsü Eğitimi 1. Dönem (2011 Şubat) Uzun bekleyiş sona erdi :)
  2. erkan3169

Çadırda Kuru Kalmanın Yolları

Ynt: Çadırda Kuru Kalmanın Yolları gerekli bilgiler sağol :)
  3. erkan3169

2010 KASIM Dönemi AMATÖR TELSİZCİLİK SINAVI için Başvurular Başlamıştır.

Ynt: 2010 KASIM Dönemi AMATÖR TELSİZCİLİK SINAVI için Başvurular Başlamıştır. bu sene ki sınav ne zaman olur acaba yaa neden bukadar aralıklı yapıyolar ki talep mi az :(
  4. erkan3169

İstanbul Belediyesi İtfaiye Gönüllüsü Eğitimi

Ynt: İstanbul Belediyesi İtfaiye Gönüllüsü Eğitimi bende bayadır takip ediyorum ama bende bi gelişme göremedim geçen seneden beri bekliyorum :(
  5. erkan3169

Arama Kurtarma Eğitimi - İstanbul

Ynt: Arama Kurtarma Eğitimi - İstanbul bende katılmak istiyorum kaçırılmaması gereken bir fırsat :))) ERKAN ERDOĞAN
  6. erkan3169

EDC (Everyday Carry) Hergün Yanınızda Taşıdığınız Bıçağınız Var mı? Varsa Nedir?

Ynt: EDC (Everyday Carry) Hergün Yanınızda Taşıdığınız Bıçağınız Var mı? Varsa Nedir? Kusura bakmayın rahatsızlık verdim üşengeçlik yaptım sonrada bakmaya karar verip 6cı sayfada bi açıklama buldum
  7. erkan3169

EDC (Everyday Carry) Hergün Yanınızda Taşıdığınız Bıçağınız Var mı? Varsa Nedir?

Ynt: EDC (Everyday Carry) Hergün Yanınızda Taşıdığınız Bıçağınız Var mı? Varsa Nedir? Herkeze merhaba belkide açıklama yapıldı ama 9 sayfa var hepsine bakamadım benim bıçağım cold steel fire department dı ama geçen gün polis çevirmesinde el kondu ondan öncede bi çok çevirmede almadılar ben...
  8. erkan3169

Ynt: İstanbul Belediyesi İtfaiye Gönüllüsü Eğitimi Yanlız şuan bişeyi yeni gördüm :) eğitim 4 günmüş ben 2 gün 2 gün anlamıştım neyseki daha şubattaki eğitimler var onlara gelirim şimdiden formu doldurmak gerekirmi ?
  9. erkan3169

Ynt: İstanbul Belediyesi İtfaiye Gönüllüsü Eğitimi Süper hatta mükemmel çoğu şeye yaştan dolayı giremediğim için bu olay beni çok sevindirdi bende gelmek istiyorum yapmam gereken tek şey formu doldurmak heralde ?
  10. erkan3169

Ynt: İstanbul Belediyesi İtfaiye Gönüllüsü Eğitimi Yaş sınırı vardır büyük ihtimalle ama emin olmak için sormak istiyorum 18den gün aldım tam doldurmadım şimdiden teşekkürler :)
  11. erkan3169

Orman Keşfi - Jungle Exploration

Ynt: Orman Keşfi - Jungle Exploration uzun zaman önce yazmışsın ama ben yeni gördüm bu yazıyı ve dikkatimi çeken bi konu çok hoşuma gitti valla paylaşım için teşekkürler :)
  12. erkan3169

Heybeliada

Ynt: Heybeliada Onur abi senin yolunda ilerliyorum :) Senin geçtiğin yolları takip ediyorum :)) bende girdim kazanamadım daha sonra sivil denizcilik kazandım işlh bu sene üniverste :)
  13. erkan3169

DAK/SAR Denizde Gönüllü Acil Yardım Arama Kurtarma Örgütü

Ynt: DAK/SAR Denizde Gönüllü Acil Yardım Arama Kurtarma Örgütü Çok teşekkür ediyorum yardımcı oldunuz için.
  14. erkan3169

Ynt: DAK/SAR Denizde Gönüllü Acil Yardım Arama Kurtarma Örgütü Yaş sormamdaki sebep buydu ben tahimin ettiğiniz gibi üniverste öğrencisi değil daha lise son sınıf öğrencisiyim denizcilik/güverte bölümü okuyorum :))
  15. erkan3169

Ynt: DAK/SAR Denizde Gönüllü Acil Yardım Arama Kurtarma Örgütü Öncelikle herkeze merhaba ben forumda yeniyim siteyi inanılmaz derecede beyendim.Sitede dolaşırken dak-sar yazılı başlığı görüp biraz araştırınca çok hoşuma gitti okuduğum bölümlede alakalı olduğu için bende gönüllü olmak istiyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

SON KONULAR

Geri