erdincdereli kullanıcısının son içeriği

1. E

Toyota LandCruiser mi? Landrover Discovery mi ?

Sevgili.arkadaşlar Land cruiser prado 4.0 kullanıcısı olarak sizlere esindiğim tecrübeleri anlatıyorum. Ben karadenizliyim aracı günşük ve aktif olarak kullanıyorum. Bir defe orman işletmelerinde kulla dıkları için merak edip aldım devletten zenginseniz toyotaya binmelisiniz parçalar türkiuede...
  2. E

Land Cruıser Prado Vibrasyon Sorunu !

Ynt: Land Cruıser Prado Vibrasyon Sorunu ! sen benim önerileri dikkate alma kardeş dediğim parçaları ağır ağır toplayıp evinin rutubet almayan bir yerine yığmaya başlasan iyi olur eğer silindir kapağını çatlatırsan mükemmel bir masrafla karşı karşıya kalırsın bu arabalar çok sağlam ama 2. elde...
  3. E

Prado Zıplama Sorunu Acil Yardım Lütfen

Sevgili arkadaşlar Aracımda son zamanlarda normal yolda bile giderken acayip bir zıplama oluyor. Servis airmatikleri değiştirelim dedi değiştirdik sorun devam ediyor. Aracı yükselttiğimde sorun olmuyor ama inikken yapıyor. Amörtisörmü nedir sıkıntı sizce Acil cevap lütfen Araç 2004 model prado...
  4. E

Prado Neden Zıplıyor

Sevgili arkadaşlar Aracımda son zamanlarda normal yolda bile giderken acayip bir zıplama oluyor. Servis airmatikleri değiştirelim dedi değiştirdik sorun devam ediyor. Aracı yükselttiğimde sorun olmuyor ama inikken yapıyor. Amörtisörmü nedir sıkıntı sizce Acil cevap lütfen Araç 2004 model prado...
  5. E

Land Cruıser Prado Vibrasyon Sorunu !

Ynt: Land Cruıser Prado Vibrasyon Sorunu ! Aynı sorun bendede oldu gitmediğim swrvis kalmadı özeli resmisi sonuçta ankara yeni dörtnal toyota sadık usta olayı çözdü . Durum şu conta yakmış araç lpg li olduğu için belli bir km den sonra conta yakıyor sadece benzinli olsa bunu yaşamazdın...
  6. E

Toyota Yedek Parça

Ynt: Toyota Yedek Parça güzel prado 4.0 benzin 2004 subap devir daim pompası conta fiyatı nedir
  7. E

Toyota Yedek Parça

Ynt: Toyota Yedek Parça her türlü orjinal yedek parça varsa çalışırız yan sanayi ise gerek yok teşekkürler
  8. E

Nihayet Prado Sahibi Oldum

Ynt: Nihayet Prado Sahibi Oldum Allah razı olsun bugun 600 km yol yaptım km de 40 kr yakıyor fiesta 30 kr yakıyordu bu arabaya az bile bence lpg li araç
  9. E

Ynt: Nihayet Prado Sahibi Oldum kardeş aracı adapazarından aldım. Kilometresi 200 küsür binde sanırım 300 e yakın bende fiesta vardı onu verdim üste para verdim neticede 55 bine geldi Allah herkese nasip etsin canavar gibi araba
  10. E

Ynt: Nihayet Prado Sahibi Oldum devam
  11. E

Ynt: Nihayet Prado Sahibi Oldum devam
  12. E

Ynt: Nihayet Prado Sahibi Oldum yeni aracım ilk resimleri
  13. E

SEVGİLİ ARKADAŞLAR UZUN ZAMANDIR HAYALİNİ KURDUĞUM 2004 MODEL PRADOMA PAZARTESİ KAVUŞACAĞIM RESİMLERİNİ ALINCA PAYLAŞIRIM ALLAH HERKESE GÖNLÜNCE VERSİN SAYGILARIMLA
  14. E

Takoser'den 1998 TDİ Beyaz inci 110 kapalı kasa daha.

Ynt: Takoser'den 1998 TDİ Beyaz inci 110 kapalı kasa daha. kesin geleceğim bugun maça gitmek zorunda kaldık 19 mayıs stadyumuna en kısa zamanda yanınızdayım saygılarımla
  15. E

Takoser'den 1998 TDİ Beyaz inci 110 kapalı kasa daha.

Ynt: Takoser'den 1998 TDİ Beyaz inci 110 kapalı kasa daha. ey takoser hey hakan kardeş benide bir land sahibi yapmazsanız iki lim yakanızdadır acil görüşelim yeter artık yarın sabah ankaraya geliyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm artık beniide dost kareş bilip bu araçlardan edindirmezeniz iki eim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri