Erdemalp kullanıcısının son içeriği

1. Erdemalp

1000 Kmlik Bisiklet Turu Icin Hazirliklar Basladi

Tesekkurler :)
  2. Erdemalp

Bu arada bir suredir parca parca tur icin gerekli olabilecek urunleri Turkiye'den veya Yurtdisindan aliyorum. Bunlari da listeleyip, hatta belli bir sure kullandiktan sonra incelemelerini yazmayi dusunuyorum. Boylece daha sonra tura cikmak isteyen arkadaslara fikir vermek acisindan yardimci...
  3. Erdemalp

Bisikletin en onemli parcalarindan biri olan selemi sonunda degistirme karari aldim. Onceki selem bisikletimin uzerinde gelen orjinal seleydi ve Decathlon'dan aldigim jel ile birlikte kullaniyordum. Ikisi birlikte bir sekilde konforlu olsa da belli bir sure uzerinde (3 saat) konforunun...
  4. Erdemalp

Şimdilik planladığım rotanın en güncel halini aşağıdaki gibi şekillendirdim. Bu sefer yükselti kazanımlarını ve yolun yapısını da genel olarak ekledim.
  5. Erdemalp

Bu arada simdilik kafamda bir rota belirledim. Uzerimde cok fazla agirlik tasimamak icin cadirimi goturmeyecegim ve gececegim yerlerde ogretmen evlerinde ve/veya universitelerin konukevlerinde kalmayi planliyorum. Cunku iyi bir uyku ve dus gercekten gunun butun yorgunlugunu aliyor bu tur...
  6. Erdemalp

Tesekkur ederim.. :)
  7. Erdemalp

Merhaba arkadaslar, Onumuzdeki Haziran-Temmuz ayi icin Bayburt'tan cikip Antalya'ya kadar bisiklet turu dusunuyorum. Bunun icin de hazirliklara basladim sayilir. Buralardan ogrenecegim de cok sey olacagina eminim. Hatta gecen bir cekim bile yaptim. Drone ile cekim yapinca daha da keyifli...
  8. Erdemalp

Karaöz'den Adrasan'a.. Likya Yolundaki İlk Tecrübem..

Merhabalar arkadaslar, yaz ayi geldi, izine cikabildim ve yoluma devam etmek istiyorum. Sizce bu donem yurumek icin cok sicak midir? Fikirlerinizi alabilir miyim?
  9. Erdemalp

Cok tesekkur ederim Demet hanim. :)
  10. Erdemalp

Evet drone tasimistim. Fakat sunu farkettim. Bu tarz uzun soluklu yuruyuslerde cok mantikli bir karar degilmis her ne kadar drone cok agir olmasa da. Sadece cekim yapmak icin ozellikle gitmek gerekiyor.
  11. Erdemalp

Kaçkar Dağlarında Doğa Yürüyüşü

Yorumlar bilgilendirici olmuş. Yazılanlardan anladığım şu ki buralar tek başına tırmanmak ve/veya kamp yapmak eğer çok tecrübeli değilseniz uygun değil gibi.
  12. Erdemalp

Merhaba arkadaşlar, Bir süredir doğa yürüyüşüne ilgi duymaya başlamıştım. Bunun üzerine bu senin başında karar verip kendi ekipmanlarımı (çanta, çadır, mat, tulum vs) toplayıp kendi yaşadığım yere yakın olan Likya yolunda kendimi deneme kararı aldım. İki hafta öncesinde bu yürüyüşü...
  13. Erdemalp

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar ben Erdemalp, Çevremde dağcılık ile illgilenen birçok arkadaşım olmasına rağmen ben direnip fazla ilgilenmemiştim taki iki sene önce bir gecelik bir kamp yapana kadar. Sonrasında ilgilm arttı ama kendi ekipmanlarım yerine arkadaşlarımın ekipmanlarıyla bir veya iki gecelik kamplar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri