EpsilonEridani kullanıcısının son içeriği

1. EpsilonEridani

Gezenbilir; Geleneksel 3. Işık Dağı - Karagöl Bahar Kampı (27-28 Nisan 2013)

Ynt: Gezenbilir; Geleneksel 3. Işık Dağı - Karagöl Bahar Kampı (27-28 Nisan 2013) Konaklayacak yer problemi çözülmüştür. Geri dönen arkadaşlara teşekkür ederim. 1- Zerrin Yiğiter ....... ........................... Binek Araç 2- Gülderen- Ümit Tiryaki ..................... Karavan...
  2. EpsilonEridani

Ultralight Backpacking

Ynt: Ultralight Backpacking Bu konuyu ben de merak ediyordum aslında. 60lt çantam var fakat uyku tulumudur, mattır hepsini birbirinden bağımsız aldığım için uyku tulumumu paketleyip çantamın dibine yerleştirdiğimde çantamın şimdiden %20lik kısımın dolmuş olduğunu farkettim, buna çözümüm ise ya...
  3. EpsilonEridani

Kiralık Çadır..!!!..acil Yardım

Ynt: Kiralık Çadır..!!!..acil Yardım Evet Kadir abi. Hele temmuz-ağustos ayında, öğle sıcağında terleten eşofman takımıyla birlikte içine girip 2 saat su içmeden durabilene plaket verip kurdela kesiyorlar ;D
  4. EpsilonEridani

Kiralık Çadır..!!!..acil Yardım

Ynt: Kiralık Çadır..!!!..acil Yardım Merhaba, çadır kiralama duymadım, Ankara'da da yaşamıyorum malesef fakat ucuz ve acil çadırlar için Migros, Carrefour, Real ve Koçtaş'ın kamp malzemeleri bölümünde aradığınızı bulabilirsiniz. Aynı şekilde uyku tulumları, mat ve termoslarıda...
  5. EpsilonEridani

Gezenbilir; Geleneksel 3. Işık Dağı - Karagöl Bahar Kampı (27-28 Nisan 2013)

Ynt: Gezenbilir; Geleneksel 3. Işık Dağı - Karagöl Bahar Kampı (27-28 Nisan 2013) Merhaba arkadaşlar, 26 nisan cuma günü İstanbul'dan seyahat firmasıyla Ankara'ya geleceğim kamp için fakat konaklayacağım bir yere ihtiyacım var bir gün önceden geldiğim ve kamp bitiminde okulum ile ilgili...
  6. EpsilonEridani

Gezenbilir Polar Montlarımız

Ynt: Gezenbilir Polar Montlarımız Tamamdır.
  7. EpsilonEridani

Gezenbilir Polar Montlarımız

Ynt: Gezenbilir Polar Montlarımız Sedat abiden rica etmiştim ben ama farketmez derseniz M - L ya da XL hangisi elinizde kaldıysa 1 tanesini alabilirim kampta :) Birde ücretini unuttum, neydi?
  8. EpsilonEridani

Kıbrıs 'ta Kamp Hakkında..

Ynt: Kıbrıs 'ta Kamp Hakkında.. Mağusa bölgesi için en rahat Glapsides sahilinde çadır kurulabilir, kışın fazla ziyaretçisi olmamasından dolayı temiz sayılır ve kumdur. Yazın üniversite öğrencileri, yerli ve dışarıdan gelen turistler dolayısıyla kalabalıktır. Palm Beach'in kayalık, taşlık...
  9. EpsilonEridani

Arabayla 06 Nisan İçin Gürcistan Üzeri Rusya Gezisi İçin Yol Arkadaşı

Ynt: Arabayla 06 Nisan İçin Gürcistan Üzeri Rusya Gezisi İçin Yol Arkadaşı Hali hazırdaki planlarımla çakışıyor. Gidememenize üzüldüm fakat. Haddim olmadan bir tavsiye vermek isterim. Bu şekilde gezi planlarınızı biraz daha ayrıntılı ve planlı yazabilirseniz katılımcı bulabilirsiniz sanırım...
  10. EpsilonEridani

Ynt: Arabayla 06 Nisan İçin Gürcistan Üzeri Rusya Gezisi İçin Yol Arkadaşı Merhaba, döndünüz mü? Nasıl geçti?
  11. EpsilonEridani

Solo Likya Yolu Yürüyüşü

Ynt: Solo Likya Yolu Yürüyüşü güzel Dilekleriniz İçin Çok Teşekkür Ederim. Kolay Gelsin, Keyifli Yolculuklar Dilerim Şimdiden :)
  12. EpsilonEridani

POLONEZKÖY(Trekking)-RİVA-AĞVA

Ynt: Polonezköy(trekking)-riva-ağva kötü Oldu. Teşekkür Ederim Bilgi İçin :)
  13. EpsilonEridani

Keremali Yaylası Camlıca Gölü Trekking-kamp

Ynt: Keremali Yaylası Camlıca Gölü Trekking-kamp Merhaba, Kurbağa Ve Manzara Fotoğraflarını Pek Bir Beğendim; Epey Yorucu Geçmiş Gibi Görünüyor. paylaştığınız İçin Teşekkürler; Balık Çıktı Mı Bir Şeyler Bari? :) dipnot: Bu Yazı Stili Problemi Sadece Ben De Mi Görünüyor Ya...
  14. EpsilonEridani

Ynt: Arabayla 06 Nisan İçin Gürcistan Üzeri Rusya Gezisi İçin Yol Arkadaşı Teşekkürler Davet İçin; Size Keyifli Ve Dikkatli Yolculuklar Dilerim. gezi Notlarınızı Tutmayı Unutmayın.
  15. EpsilonEridani

Ynt: Arabayla 06 Nisan İçin Gürcistan Üzeri Rusya Gezisi İçin Yol Arkadaşı neden Acil, Aciliyeti Olan Nedir?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri