enderesen kullanıcısının son içeriği

1. E

6 x 139.7 toyota pajero nissan ford ve gm,ler için spacer

Ynt: 6 X 139.7 Toyota Pajero Nissan Ford Ve Gm,ler İçin Spacer gny dın spacerın fıyatları nedır
  2. E

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

megabyte makas ısını naptın halldebıldınmı
  3. E

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

150 tl cıvarında ıyı bır oto elektirikcıye taktırabılırsın
  4. E

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

aracımın resmı ılk alındıgı zaman dıkkatıne sonnresımlerı dodık uygulamasından sonra yayınlayacagım
  5. E

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

maksaları sokup 8 cm kavis verme işlemi 100 tll.tampon saglamlastırma ve agırlık işligi 400 tl cıvarıda bı rakam çıktı.yanlız agırlık uygulamasını kesınlık ıle tampona yapın .onuda tamponu bıraz gerıye cekıp yapılısa daha esnek olur.benım aracımda zıplatma dıye bı sorun kalmadı 15 20 cm...
  6. E

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

megabyte . arka tamponda 115 kg kütük demir agırlık yapıldı.ve makaslara 8cm kavis verıldı.ön amaörtisor alt baglantıları cıkarılıp 4cm ekleme yapıldı .zıplama ve esneme süper .yüksekligi ise :)))))))))))))))))))
  7. E

Bu da Benim Defans Oyuncum LR.

Ynt: Bu da Benim Defans Oyuncum LR. yakın bı dostumun sayesınde tanıştıgım arkadaşımın deposunda merak ıcın aldıgı 1973 land roverını sattıgını soyledı araca baktıgımda ve bındıgımde yuruyen aksamı ıyı kaptortası ıdare der ve sadece lastıklerı kötü oldugunu farkeetım rakam olarak ta armızda...
  8. E

İsuzu Yardım

Ynt: İsuzu Yardım servise gitme hemen ıkı yaprak alalım abı beşik gibi oluyor diyorlar .değişen hiç bir şey yok
  9. E

İsuzu Yardım

Ynt: İsuzu Yardım ben nasıl yükseltebirim 2008 model 4x2 torsıyon yok
  10. E

Isuzu VehiCROSS

Ynt: Isuzu VehiCROSS güzel alet
  11. E

DMax 4x4 Akü Değişimi

Ynt: DMax 4x4 Akü Değişimi sol kumada taplosu her aku sokulup takıldıgında porblem cıkrtır.kapıdakı fıslerı sokup tekrar takmanız gerekır
  12. E

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

bir hafta önce 4 adet enjektörümü değiştirdim .araç 2008 model .enjektörlere 2500 tl para verdım . o kadar çok dikkat etmem rağmen kaçak mazot bı yerden almısım.arkadaşların dikkatine
  13. E

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

İsuzu d-max 2.5 mt gümüşgri 4x2 enderesen manisa saruhanlı
  14. E

Isuzu-D-Max Kaç Kişiyiz?

megabyte yok kapılarda hiç bir tesisat yok
  15. E

D-Max Diff-Lock

Ynt: D-Max Diff-Lock 91 model isuzu sattım 2008 yılıda d max aldım ve aractan hıc memnun degılım kaportası cok ama cok zayıf hı c bı kıt uygulaması bulamıyorsunuz .ah nerde eskı o 91 model aracım tank gıbıydı hala ormanıyede kullanılıyor

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri