emrylmz kullanıcısının son içeriği

1. emrylmz

Yol Harikaları...

Ynt: Yol Harikaları... belki çoğumuz dalyanda iztuzu plajına motorlarla gitmişizdir. ama oraya herkez sadece motorlarla gidildiğini sanırız yada dalyan halkı bize öyle söylerler. evet oraya araç ile de gitmek mümkündür biraz arastırma yapmak yeterli olacaktır. dalyan iztuzu arası inanılmaz...
  2. emrylmz

Yol Harikaları...

Ynt: Yol Harikaları... tam burası ellerine sağlık abi...
  3. emrylmz

Yol Harikaları...

Ynt: Yol Harikaları... merhaba cavid abi. sorma daldım öyle özlediğim yerleri daha cok özlüyorum bu havalarda...
  4. emrylmz

Yol Harikaları...

Ynt: Yol Harikaları... belki çoğumuzun gittiği fethiye kayaköy; ölüdenizden tekne turuna çıkanlar bilirler nicola adasını teknlerin konakladığı harika ve tarihi bir adadır adanın tam karşısında bir koy vardır harika şiir gibi bir koy, gitmek istesiniz ama tekneden yüzme mesafesi olmasına...
  5. emrylmz

Yol Harikaları...

Ynt: Yol Harikaları... ahhh harikalar yol harikaları çoğu zaman hiç ferketmediğimiz yol harikaları. aslında bizi alıp çok uzaklara götürecek harikalar, onları görmek için bakmak lazım, kimsenin görmediğine bakmak ve görmek...
  6. emrylmz

Yol Harikaları...

Ynt: Yol Harikaları... selam laramba. çok sevindim orayı görmene inanılmaz gerçekten değilmi ben orada saatlerin nesıl geçtiğini anlamıyorum, uyukluyorum her defasında o eşsiz ve dingin manzara karşısında. herkez görmeli...
  7. emrylmz

Yol Harikaları...

Ynt: Yol Harikaları... yalnız bahsettiğim yol yalova bursa otoyolu diil. yalovadan giriyosunuz çınarcığa ulaşıyorsunuz oradan esenköye varıyorsunuz bu arada esenköy inanılmaz güzeldir bir krater gölüne ve şelaleye sahiptir. sonra armutluyada doğro ilerliyorsunuz geçincede fıstıklı köyüne...
  8. emrylmz

Yol Harikaları...

Ynt: Yol Harikaları... bir yol daha yalova-gemlik arası orman, dağ ve sahilyolu inanılmaz manzaralar karşılar sizleri....
  9. emrylmz

Yol Harikaları...

Ynt: Yol Harikaları... merhabalar uzak kaldım sizlerden bayağıdır hemen başlıyorum tekrardan yol harikalarına...
  10. emrylmz

Yol Harikaları...

Ynt: Yol Harikaları... bir yol harikası akropolis. bergamada tarihin gerçek ve ihtişamlı yüzü, anlatmakla bitmez gidin ve görün. izmir tarafına yolu düşenler mutlaka görmeli. svegiler....
  11. emrylmz

Yol Harikaları...

Ynt: Yol Harikaları... çanakkalenin ayvacık ilçesine bağlı yeşilyurt köyü. altınoluk ve küçükkuyu geçince çanakale istikametine doğru yolun sağında tabelasını görüceksiniz. mutlaka gezilmesi lazım gelen bir köydür. taş işçiliğine hayran kalıcağınız bir mekan. evlerin giriş temellerinde...
  12. emrylmz

Yol Harikaları...

Ynt: Yol Harikaları... inşallah Ayşen ablacım birlikte bu tür gezilere çıkmak umuduyla... sevgiler...
  13. emrylmz

Yol Harikaları...

Ynt: Yol Harikaları... cavid abi karacabeyi iyi bilirim. ilçe merkezinden yaklaşık 30 km uzakllıkta boğazköy diye bir harika vardır, köyden ileriye malkara adında başka bir balıkcı köyü vardır yol orada biter. eminim boğazköyü görmüşsündür inanılmaz kumsalı ve doğası vardır. ilkbahar ve...
  14. emrylmz

Yol Harikaları...

Ynt: Yol Harikaları... ayşen ablacım sen buralarda gezerken nasıl olurda kendi gençliğini unutursun aaaaa... benim abi, abla dediğime bakmayın ben harkezi aynı yaşta görüyorum bu platformda... sevgiler... bodrumu gezen arkadaşımızın notlarını ve resimlerini izlerken sizin yol harikaları...
  15. emrylmz

Yol Harikaları...

Ynt: Yol Harikaları... caivid abi benim adım emre yılmaz sevgiler... Emir Bey, Sanırım adınız Emir. "Yol harikaları", harika bir başlık. Çok haklısınız ama Türkçede çok bilinen bir söz vardır, "derdinde olmayan deveyi görmez". O harikaları görebilmek, tanıyabilmek, ayırdına varabilmek...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri