emressam kullanıcısının son içeriği

1. emressam

Kişiye Özel Satilik Defender Araçlar

nissanın motorlarının kendine hayrı yokki landa hayrı olsun .
  2. emressam

Kişiye Özel Satilik Defender Araçlar

25000 tl ye 5 kapı defender bulmak oldulça zor. Benim elimde 4 tane var yeni toplamaya başladım fakat tamamını tdı motora cevirmeye başladım.Bu yüden o fiyatların ustunde benim maliyetim oldu.Araştırmak bakmak laım ama nerdeyse imkansız
  3. emressam

Defender Almayi Dusunuyorum Acil!!!!

1993 Land Rover Defender 110 2.5 21.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 291988639
  4. emressam

Yeni Defender... Yardım

yerinde olsam bu arac ile uğraşmazdım eğer dağa bayıra ota kiviye bu aracı vuracam dersen kestirmeden kullan yok ben kestircem dersen kasası düzgün bir araç temin et
  5. emressam

Yeni Defender... Yardım

ordudaki ustanın bunu yapacağına inanmıyorum büyük ihtimalle turgut karapestilin yaşlı ustasını düşünüyorsunuz neden yapamıyacak olduğunu da söyliyim 90 lık land elinde hiç olmamıştır arkadan bunu kesmek lazım üzerine havuz kasa bindirmek lazım kasan olduğu gibi boşa çıkıyor ayrıca resimlerini...
  6. emressam

Defender Kahn

sabırdan ziyade maddiyat kaputun altında buyuk ihtimalle tdı motor vardır
  7. emressam

Defender Kahn

yapılır ama uğraştırır. Projelerim arasında benzeri var
  8. emressam

Yeni Defender... Yardım

Trabzon da bir usta tarafından orjinal gibi yapıldığını biliyorum fakat elinizdeki araç mke den cıkma faturasında 110 yazıyor evrakda sıkntı yaşayabilirsiniz
  9. emressam

Aldıysak Başlayalım

dodge bmv 3.18 mercedes 124 kasa uyar
  10. emressam

Acil Tarafindan Puma Motor Ariyorum

uyar ama tavsiye etmem .Perfonmans alamazsın arazide zayıf kalır şanzumana tam oturmayacak oldugundan harici aparatla bağlantı kuracaksın o da arzi şartlarında kırılacaktır
  11. emressam

kesinlikle 92 model ve altı defender alma araçlar 93 ve üstü olsun. 4 disk fren 3 yöne acılan kasa kapakları 93 de başlıyor .Düz 2500 dizel alacaksanız 93-95 arası idealdir. hidrolik direksiyon kısmına gelince orjinal 4500 tl dir başka marka takarsanız 1000- 1500 tl civarıdır.bmv - mercedes...
  12. emressam

Arkadaşlar öğretim görevlisiyim ama sürekli defender topluyorum satıp yenisini topluyorum zaman geçiriyorum.Defenderi çok iyi bilen biriyim araçın hız limiti 140 tamamını araç yapıyor fakat defenderler hız yapmak için üretilmemiştir.Asfaltda kötü arazide üzerine araç yoktur araçınız biraz...
  13. emressam

Arıza Yardım Talebi!!!

arkadaşım sakın bombayı söktürmeyin. Bildiğiniz motor ustalarınıda unutun hiç bir şey bilmiyorlar defendere müdahale ettirmeyin. Aracın deposuna 1 litre yağ 10 numara yağ dökün bompayı bu yağ temizleyecektir ( yatan arabalarda bu sorun çok sık olur ) eğer bomba temizlenmişse gaz teli kendini...
  14. emressam

Ambulans Kasa

95 in ikinci yarısı hidrolik direksiyondur araçlarda 2500 4 silindir benzinli motor vardır arazide kullanımı çok zordur devrilme riski vardır tavsiye etmem ama alacaksanız bende toplanmış bir tane 91 model vardır
  15. emressam

Aldıysak Başlayalım

Direksiyon kutusundaki boşluğu almak zordur altdan sıkıştırıldığı zaman direksiyon daha fazla ağırlaşır.çözüm kutuyu değişdirmek yada tadilat yapmaktır.o araçlara 1000 tl hidrolik direksiyon sistemide takabilirsiniz

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,485
Kayıtlı Üye Sayımız
172,143
Kaydolan Son Üyemiz
sailing

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri