emreozkn kullanıcısının son içeriği

1. E

Likya Yolu Için Şişme Mat Öneriniz Nedir

Ekipman'ım tulum hariç tamamlandı. Tatonka Yukon 70 Çanta Arpenaz 3 Çadır Thermarest NeoAir Venture Large Şişme Mat Dolomit Bot Çadır Lambası Ocak Seti İspirto - Gazlı ( Tencere, Çaydanlık, Tava) Stanley 1.9 Lt Termos Çakı 2 Adet Bıçak İlk Yardım Çantası (Ağrı kesici, alerji kremi vs eklemeler...
  2. E

Teşekkür ederim o zaman tulumu da alınca çok bir eksiğim kalmıyor ben size ekipmanların başına geçince gerekirse hepsini liste şeklinde atayım hem sizde uyarırsınız eksikler varsa tamamlarım. NeoAir Venture - Large ( pompa kullanmadan üfleyerek 3-4 dk içinde çok rahat şişiyor)
  3. E

Çadır kullanacağım ama bir mat aldım thermarest'in neonair diye birşey ama madem yazdınız size tulum sorayım =)
  4. E

Arkadaşlar ekim ayında likya yoluna çıkacağım parkurun 200 km'lik bölümünü tamamlamayı düşünüyorum ve yorgun olacağım için rahat uyuyup yola devam etmem gerekecek hemde aynı zamanda hafifte olmalı ki sırf çantamda ki ekipmanlarım göz önünde bulunduğunda bana çok yük olmamalı önerileriniz nelerdir ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri