elveda_sokrates kullanıcısının son içeriği

1. E

Tek Başina :( Karavan Ile Kamp Hayatı

Video: https://youtu.be/UkO7DQESwAg Amerika'daki dev karavanlari seyredin. ne kadar ilerlemiş SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. E

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. E

inanın şu an bende sizinle birlikte bir şeyler öğreniyorum. benim de bilgim yok. tapatalk diye bir uygulama forumdan uyarı verince kendimi burada buldum :) o dediğiniz miktar bence fazlasıyla yeter. SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. E

Karavan almak, karavanla Seyehat etmek, karavanda yaşamak için gelir düzeninin iyi olması gerekmez mi? araç iyi olacak önce. her karavanda olmaz knaus gibi güven verecek. bunun iç malzemeleri aracın bakımı yakıtı karavanin bakımı tabi çalışmadığımiz için belli bir gelirin olması lazım ki hayatı...
  5. E

Erkek kadin fark etmez. Her türlü tek başına zor olur. Hem Türkiye'de insanın başına her şey gelebilir. Tehlikeleri bertaraf etmek, yol arkadaşlığı yapmak, problem olduğunda çözmek için mutlaka en az iki kişi olmak lazım. Şu an insanlardan kaçmak istiyor ve yalnız kalmak istiyor olabilirsiniz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri