ELEMENT TRADE kullanıcısının son içeriği

1. ELEMENT TRADE

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Doğuş haklısın adamlar 10 numara iş yapıyorlar ama birde şöyle bir durum var aracını ver 17.000 EURO ver aracını yapsınlar :))
  2. ELEMENT TRADE

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Yok yok arkadaşlar haklı artık 37 olmalı :)
  3. ELEMENT TRADE

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Turgay aracın üzerinde nasıl duruyor :) Rengini özellikle ayarlamadım. Şimdilik böyle idare et.
  4. ELEMENT TRADE

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Tolga bilgisayarda modelleme işine başladım. Ama sac, fiber, plastik arasında kararsız kaldım. Bize fiber uymaz arazide vurdukmu parçalanır devamlı müşterim olursunuz :) bu hiç fena fikir değil aslında. Plastikte kalıp maliyeti falan çok yüksek. Sanırım sac yapmak en...
  5. ELEMENT TRADE

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Yapacağım dodiği kurtaracağım sizi sıkıntıdan :)
  6. ELEMENT TRADE

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Teşekküre gerek yok turgay :) Elimizden geldiği kadar ama gerçekten aracın canavar oldu sen keyfini çıkartırsın kazasız belasız inşallah.
  7. ELEMENT TRADE

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar TURGAY bu sefer izninle fotografları ben ekliyorum. Arkadaşlar araç vinçide takılarak bugün bitti ve bülent abinin araçla yanyana geldi :) buyrun
  8. ELEMENT TRADE

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar ;D Son resimlerini bir görelim vinç hariç onu yarın :) PARDON RESİMLER GELMİŞ :)
  9. ELEMENT TRADE

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Arkadaşlar Turgay'ın araç bitmek üzere yarın çok büyük bir aksilik çıkmazsa tam olarak aracı bitirmiş olacağız. Bugün çektiğimiz fotolar var ancak tam olarak bitmiş aracın fotolarını Turgayın koymasını bekleyeceğim. Bu zevki ona bırakacağım araç sahibi olarak :) Ama...
  10. ELEMENT TRADE

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar ..
  11. ELEMENT TRADE

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Resimdeki gibi kutular yapıyoruz araca bağlamak için ekstra delik delmiyoruz sadece bagajın sasi bağlantı vidasını kullanıyoruz.
  12. ELEMENT TRADE

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Turgay sen okadarla çıkarsan süper :))
  13. ELEMENT TRADE

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar DOĞUŞ BEY o söylediğiniz yükseltmeleri GET lerle takozlarla yaparsınız biz otür malzemeler getirmiyoruz. Sanayilerde yapan çok arkadaş var.
  14. ELEMENT TRADE

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Evet haklısınız ama kaçlık tank koyacağınla ve kaç psi basınç kullandığınla orantılı olarak değişiyor. Buyrun size americadaki fiyatlar
  15. ELEMENT TRADE

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Doğrudur ama o sadece takozun yerine takacağınız balonların fiyatı sistemde encok para tutan kontrol sistemi vb. malzemeler onlarında en ucuzu 1000dolar tabi arkayı yüksetmek için 10dk beklemeniz lazım :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri