edessastelio kullanıcısının son içeriği

1. edessastelio

Bazı üyelerin, Geçmişte paylaşımlarıma yaptıkları, KABA ve SEVİYESİZ yorumları sebebi yüzünden...

Bazı üyelerin, Geçmişte paylaşımlarıma yaptıkları, KABA ve SEVİYESİZ yorumları sebebi yüzünden, GEZENBİLİR ile ilgilenmiyorum.
  2. edessastelio

Karavancilik Yasam Tarzinin Getirdikleri Grami Gramina Alisveris..

Merhaba, Ben karavanımdayken, Tat Doğranmış domates kullanıyorum Güveç , Türlü tarzı bazı yemeklerde... Bilhassa yerli domates çıkıncaya kadar sera domateslerin tadı olmuyor... Denemediyseniz, tavsiye ederim...
  3. edessastelio

Ihale Ile Alınan Araçlar. Acil Yardım!!

Merhaba, Süleyman bey; En alt satırda yazdığınız cümle ne kadar doğru ? Yanlış anlamayın lütfen...Ben bu istasyonların önünden gecerken halen travma yaşıyorum... Selamlar.
  4. edessastelio

Ihale Ile Alınan Araçlar. Acil Yardım!!

Merhaba, Bu tip DANDİK yorumlar sebebiyle, Gezenbilir sitesine girmiyordum uzunca bir süreden beri...Şöyle bir bakayım dedim, yine karşılaştım. O yorumu durum tesbiti olarak falan düşünmeyin, Bayaa dalga geçmek için yazılmış bir cümle... İhalenin bir hafta önceden sizde kalması gibi bir olanak...
  5. edessastelio

Enerji Sorunum Bitti !!!

Mono kristal konusunu Ankara'daki "B-HET" mühendisliğe söyleyelim, bugünden itibaren, müşterilerini yanlış yönlerdirmesin... MPPT regülatör zaten tercihimiz ve almıştık....Karavan yaptırdığımız firmaya, B-HET tarafından teslim edildiği ve teslim anında o firma tarafından telefonla teslim alınan...
  6. edessastelio

Enerji Sorunum Bitti !!!

2014 yazında tesadüfen Mutlu İzmir ana bayiine gittim ve şirket müdürü ile tanıştım.Hangi aküyü kullanmam gerektiği konusunda bana bilgi verdi. 15 aydan beri kullandığım bu akülerden son derce memnunum. Arkadaşlarıma bilgilendirme amaçlı paylaşıyorum. Full Enerji - Solar Akü seçerken, uygulama...
  7. edessastelio

Enerji Sorunum Bitti !!!

Ben verim kaybeden durumu hiç yaşamadım, 2014 den beri...Kullandığım aküler, ağır hizmet aküsü yani Forkliftler için üretilmiş. Hatta 2 yılını doldurdu bile... Doğru ürün kullandığınız zaman sorun yaşamazsınız...
  8. edessastelio

Enerji Sorunum Bitti !!!

2014/Temmuz ayından beri, Motokaravanımda kullandığım, BASİT SiSTEM: 4 adet 100 lük monokristal güneş paneli 3 adet 85 amper "MUTLU" "FUL ENERJİ" AKÜ 1 Adet provista şarj regülatörü. Tüm elektrik ihtiyacımı karşılıyor, kapalı havalarda bile, Alternetör'den takviyeye gerek olmuyor...
  9. edessastelio

Enerji Sorunum Bitti !!!

Enerji sorunumun bitti Sayın, Atila bey; Temmuz 2014 de yazdığınız yorumunuz dan dolayı, diğer arkadaşlarımında durumu bilmesinde yarar var olduğunu düşündüğüm için, o yorumunuzu burada tekrar belirtmak zorunda kaldım. Kusura bakmayın... Yorumunuzda asıl memnuniyet bilgisini sezon sonunda...
  10. edessastelio

Enerji Sorunum Bitti !!!

Merhaba, İrfan bey; Bu yazdığınız sanki Atom Elektroniği kötülüyormuşunuz gibi algılanıyor... O niyetle yazmadığınızı biliyorum ama, bir başkası bunu bilmece gibi algılayabilir... Bu şekil algılanmasına sebebiyet vermek adil birşey değil. Lütfen herkesin anlıyacağı şekilde düzeltirmisiniz ? Selamlar
  11. edessastelio

Akü Seçimi

Daha önceleri çok pahalı jel akü almıştım, verdiğim paranının karşılığını alamamıştım. Pahalı akü iyidir hatasını bir daha işlememek için , bir akü üretim firmasına danışıp detaylı bilgi aldım. Ben geçen haziran yazında (2014) bana tavsiye edilen (Full Energy) serisi akülerden 2 adet aldım son...
  12. edessastelio

İnvertör İle 220 Volt Buzdolabı Kullanım Tecrübeleri

Merhabalar; En doğru bilgiyi siz vermişsiniz, umarım bu konuda kafa karıştırmazlar. Ben bu sebep ile bu siteye bir yıldan beri girmiyordum. Bugün tesadüfen girdim. Benim deneyimim şu: 2014 Haziran ayında 220 buzdolabımın ekovatını danfos 12 volt ekovat ile kullanmaya başladım. Önceden invertör...
  13. edessastelio

Enerji Sorunum Bitti !!!

Ynt: Enerji Sorunum Bitti !!! Arkadaşlar Atom Elektronikin 12 volt ekovat değişikliği bende sorunsuz çalışıyor. Bilginize... Bu işi her buzdolab ustasıyım diyene yaptırmayın bence. Bu değişikliği yaptırmış ve memnuniyeti devam eden birçok arkadaşımız var, onlarda tecrübelerini paylaşırlarsa...
  14. edessastelio

Çekme Karavan Yapıyorum "badi'k" Seyfettin Başkurt

Ynt: Çekme Karavan Yapıyorum "badi'k" Seyfettin Başkurt Merhaba, Seyfettin hocam. Yeni yılınız kutlu ve mutlu olsun.Türkan yengemize çok selam ve hürmetlerimle...
  15. edessastelio

Enerji Sorunum Bitti !!!

Ynt: Enerji Sorunum Bitti !!! Merhaba, arkadaşlar Bu konuyu ben açmış idim. Bazı arkadaşların şahsıma hitaben alaylı yorum yazmaları sebebiyle (sayıları azda olsa) uzun süredir girmiyordum buraya... Aynen Erdal Ötügen beyinki gibi bir uygulama kullanıyorum halen... Ve aradan epey zaman...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri