Ebru Yetim kullanıcısının son içeriği

1. Ebru Yetim

Çekme Karavan İle Kartepe Kuzuyayla Kamp Ve Kayak

Ynt: Çekme Karavan İle Kartepe Kuzuyayla Kamp Ve Kayak Güzel haberleri dört gözle bekliyoruz .
  2. Ebru Yetim

Ynt: Çekme Karavan İle Kartepe Kuzuyayla Kamp Ve Kayak Emrah bey ,karavanınızla alakalı detay verebilir misiniz ?Karavanseverlerin sayısının artışı bizi çok mutlu ediyor .Hele de çorbada tuzumuzun olduğunu öğrenmek ayrıca keyif verici.Karavan demek daha az beton daha çok yeşil demek .
  3. Ebru Yetim

Ynt: Çekme Karavan İle Kartepe Kuzuyayla Kamp Ve Kayak Hepinize çok teşekkür ederiz.
  4. Ebru Yetim

Benim Karavanım Mercedes-Hymermobil

Ynt: Benim Karavanım Mercedes-hymermobil Allah gönlünüze göre versin inşallah. Umarım Türkiye 'de karavancılık gelişir ve tercih eden aile sayısı artar. Facebook gurubunda Cappadoccia Panaroma kamping gelen yabancı müşterilerinin fotoğraflarını paylaşıyor. Akşam bir foto ekledi. Transporter...
  5. Ebru Yetim

Benim Karavanım Mercedes-Hymermobil

Ynt: Benim Karavanım Mercedes-hymermobil ben de sevgili Mustafa kardeşim ufak bir ilave yapayım naçizane Avrupa'Da kampinglerde sık rastlamaya başladığımız bir görüntüyü kendi çektiğim fotoğrafla paylaşmak istiyorum .Herkesin tercihi maddiyat ,ikinci araba ihtiyacı ,karavanı koyacak yer ,aile...
  6. Ebru Yetim

Bir şekilde YOL DA olanlar

Ynt: Bir Şekilde Yol Da Olanlar Facebook'ta adres linki yok .İsterseniz bir daha bakın.Ben de zaten birinden biri en azından görülür diye ummuştum.Hatta sorumun altında soru soran kişiye verilmiş cevap akabinde verilmiş.Mümkünse ,face'te verilmiş cevapta beni etiketler misiniz ?
  7. Ebru Yetim

Bir şekilde YOL DA olanlar

Ynt: Bir Şekilde Yol Da Olanlar Fotoğraflar çok güzel.Blogları varsa linkini de eklersen biz de bakabiliriz .
  8. Ebru Yetim

Çekme Karavan İle Kısa Bir Kapadokya Gezisi

Ynt: Çekme Karavan İle Kısa Bir Kapadokya Gezisi Çok teşekkür ederiz Fatih abi .Bizim içinde farklı bir deneyim olacak .
  9. Ebru Yetim

Çekme Karavan ile Yunanistan İtalya Makedonya

Ynt: Çekme Karavan İle Yunanistan İtalya Makedonya Öncelikle çok teşekkür ederiz. Biz şimdiye dek Avrupa'da bir kontrole tabi tutulmadık.O yüzden ehliyet yada yükleme ile lakalı böyle bir tecrübemiz yok.Sanrım bir kaza durumunda eğer bu açılardan bir eksiklik var ise ciddi sorun olur diye...
  10. Ebru Yetim

Epg01:yunanistan

Ynt: Epg01:yunanistan Selanik'e ait gece fotoğrafları gayet başarılı.Daha önce gece çekimlerine denk gelmediğim için benim ayrıca dikkatimi çekti.Edessa'da şelalenin olduğu yerlerde çok güzelmiş.
  11. Ebru Yetim

Epg01:yunanistan

Ynt: Epg01:yunanistan Ellerinize sağlık...
  12. Ebru Yetim

Karavan Dünyası Yönetim Kadromuz

Ynt: Karavan Dünyası Yönetim Kadromuz Tüm kadroyu tebrik ediyorum . Dikkat çeken bir durum var .Bayan yok aranızda .Sanırım karavana ait ne varsa erkek egemen olarak kalmaya mahkum .Bu konudaki düşüncelerinizi merak ediyorum . Yanlış anlaşılmasın .Kendi adıma değil .Zira böyle bir şeye vaktimde...
  13. Ebru Yetim

Romantische Straße Rotasında 2012

Ynt: Romantische Straße Rotasında 2012 Çok teşekkür ederiz
  14. Ebru Yetim

Ducato Camper İle 50 Günlük 2013 Avrupa Seyahatimiz

Ynt: Ducato Camper İle 50 Günlük 2013 Avrupa Seyahatimiz Adnan bey ,geçen sene Nice şehri civarına kadar Akdeniz boyunca kalabileceğimiz yerleri eşim araştırmıştı .Mümkün olan birkaç kamping uygun değildi .bunu bile bile otobanda konaklamayalım diye girdik.Gerçekten de g.earth'de baktığımız...
  15. Ebru Yetim

Ducato Camper İle 50 Günlük 2013 Avrupa Seyahatimiz

Ynt: Ducato Camper İle 50 Günlük 2013 Avrupa Seyahatimiz https://www.flickr.com/photos/ebruyetim/sets/72157624411270446/ Daha çok foto için Flickr albümüme bakabilirsiniz.Bu yıl nasip olursa tekrar kendi karavanımızla gitmek istiyoruz .Yol araştırmasını kampinglerin giriş çıkışını Google...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri