dogankeles kullanıcısının son içeriği

1. dogankeles

Istanbul Civarında Hafif Off-road Gezisi

Bir sonraki gezinize katılmayı çok isterim, 0554 844 60 39 Whatsapp grubu aktif ise eklerseniz sevinirim.
  2. dogankeles

Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi

Ynt: Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi 96 2.8 Ln 106 Doğan Keleş
  3. dogankeles

2 Mart Pazar Ne Yapıyoruz???

Ynt: 2 Mart Pazar Ne Yapıyoruz??? Menzilim dahilinde bir program olursa izleyici olarak oralarda olabilirim.
  4. dogankeles

Full Yapılı Trial Şampiyonu Fj 70 Satılık

Ynt: Full Yapılı Trial Şampiyonu Fj 70 Satılık Hayırlı satışlar Burak abi, bundan daha ötesi şimdiden heycanlandırıyo :) :)
  5. dogankeles

Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

Ynt: Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik... Mekanı Cennet olsun, Söylenecek fazla birşey yok, facebook'daki videoyu 10 defa seyretmişimdir belki Adı koyulamayacak bir ruh hali, Haber videosuna ve görüntülerine nasıl ulaşabiliriz?
  6. dogankeles

Naçizane Bir Hilux'de Bursa'dan,Sevgili Toyotacılar..

Ynt: Naçizane Bir Hilux'de Bursa'dan,Sevgili Toyotacılar.. mükemmel araç güle güle en güzel günlerde eskitin
  7. dogankeles

Toyotacılar Muhabbet Köşesi

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi günaydın abiler başlığa baktığımda 4999 mesaj atıldığını gördüm bu mesaj ile muhabbet köşemize 5000. mesaj yazılmıştır
  8. dogankeles

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi abi bu Antalya 4 mevsim falan değil 4444 mevsim, daha dün Antalya'daydım. Kampusde tişörtle bile gezenler vardı bir de resimlere bak, senin aracı gördüm yine ön sol lastik yoktu ortalıkta :D ışıklarda da bas 76 navarayı gördüm
  9. dogankeles

Türkiye Off-Road Şampiyonası 8. Yarış (5-6 Aralık 2009)

Ynt: Türkiye Off-Road Şampiyonası 8. Yarış (5-6 Aralık 2009)
  10. dogankeles

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi video konusunda çok amatör olduğumu acı gerçekle karşılaşınca farkettim :) dikey yatay çekim konusuna dikkat etmeden çekim yapınca nahoş görüntüler oluşmuş hilux ile etaptan inerken kısa bir an
  11. dogankeles

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi resimlerin devamı bu araç da telsiz için açıldı
  12. dogankeles

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi faruk abi şu programla 2 video convert ettim 90 mb videoyu 11 mb gibi bir boyuta indiriyor basitçe ama detayları vardır benimki gayet amatörce umarım işini görür http://www.tamindir.com/program/5786/ImTOO_MPEG_Encoder_v3.1.html
  13. dogankeles

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi faruk abi var 1 2 program ama hiç denemedim ufaltma konusunu deneyeceğim birazdan başarılı olanı yazarım burdan
  14. dogankeles

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi burak abi süperdi ;D ;D ben fj yi asfaltta gördüm tabiki anca bütün fotolar asfalttan ama etaba gelseydim de muhtemelen arkadan ya da dururken çekerdim ahh pazar günü batmalar çıkmalar olmuş olamadım oralarda off :( burak abi avatar için teşekkürler...
  15. dogankeles

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi heytem abi makina kompakt kart ufak bir parti de arkadaşın laptopda kaldı bugün yarın ele geçer ama onlar full tuğsan abinin videolar resimler cumartesi sabahtan daha var ama çok aynı aynı olmasın dedim şimdi upload ediyorum biraz daha, 1 2 tane de hilux videosu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri