doğaadamı kullanıcısının son içeriği

1. doğaadamı

İtalya Gezi Notlarında Yazılmayanlar

Ynt: İtalya Gezi Notlarında Yazılmayanlar okan bey ilginize gercekten cok tesekur ederim...izninizle sunu oğrenmek istiyorum...kiraladiğiniz araçta tom tom gps araci dahil miydi...bunun için ekstra bir ücret alindi mi sizlerden...bir su soruyu sormak istiyorum romadaki otelinize transferinizi...
  2. doğaadamı

İtalya Gezi Notlarında Yazılmayanlar

Ynt: İtalya Gezi Notlarında Yazılmayanlar Okan bey size gercekten çok teşekür ederim...bir gezi bu kadar anlaşilir ve net yazilamazdi doğrusu cok tesekurler. daha anlatirmi..yalniz araba kiraladiğiniz yeri diğer durumlari anlatirmisiniz...
  3. doğaadamı

Transporter ile Türkiye - Yunanistan - İtalya

Ynt: Transporter ile Türkiye - Yunanistan - İtalya Vallahi Boğaç Bey benim artık bloğun devamını yazacağıza dair hiç umudum kalmamıştı ki..elektronik posta kutuma gezenbilirden gelen mesajla beni çok sevindirdiniz...gerçekten çok güzel olmuş ...çok teşekürler...
  4. doğaadamı

Bisikletle Zagrep-Dubrovnik Arasında 550 km (Hırvatistan)

Ynt: Bisikletle Zagrep-Dubrovnik Arasında 550 km ( Hırvatistan ) Semih bisikletle Japonya'yı devirdim....ama yazdıklarını okumaya baslayınca yine bir yerlere gitme isteği içimde doğdu.sayfan güzel olmuş kalanlarını merakla bekliyorum.... Caner
  5. doğaadamı

Bisikletle Zagrep-Dubrovnik Arasında 550 km (Hırvatistan)

Ynt: Bisikletle Zagrep-Dubrovnik Arasında 550 km ( Hırvatistan ) Semih bisikletle Japonya'yı devirdim....ama yazdıklarını okumaya baslayınca yine bir yerlere gitme isteği içimde doğdu.sayfan güzel olmuş kalanlarını merakla bekliyorum.... Caner
  6. doğaadamı

Gezi Kitabım Çıktı; Pedalımın Altında Japonya

Ynt: Gezi Kitabım Çıktı; Pedalımın Altında Japonya Kitabımı alıp okuduğunuz için çok teşekür ederim...benim edebiyatçı olma arzum hiç olmadı tek düzeliğim bundandır...samimiyetim yürektendir...bildiğiniz sıkı bir yazar varsa bir Japonya seyahati yapsın ama bisiklet tepesinden görsün ne görürse...
  7. doğaadamı

Karavancıların Hobileri

Ynt: Karavancıların hobileri Sayın aslanahmet beni bu kadar yazabilir yani :) : Benim hobim piknik yapmak. Mangal yakmak, üzerime duman kokusu sindirmek, doğada yemek yemek (kahvaltı-öğlen-akşam), ağaç altında uyumak, çimenlerde yuvarlanmak.
  8. doğaadamı

Küçük Bir Çekme Karavan Almak İstiyorum?

Ynt: Küçük Bir Çekme Karavan Almak İstiyorum? Sayın İnsel ,eğer gittiyseniz oraya , neler gördüğünüzü bizimle paylaşır mısınız lütfen...
  9. doğaadamı

Küçük Bir Çekme Karavan Almak İstiyorum?

Ynt: Küçük Bir Çekme Karavan Almak İstiyorum? Karavan konusunda git gide kafam karışmaya basladı..2 sene önce çekme karavanıyla Hollanda'dan kalkmış Antalya'ya gelmiş ak saçlı bir nine beni bu konuda çok şaşırtmıştı...küçük bir ww poloya takılmış çekme karavan hem de...
  10. doğaadamı

Böyle Bir Kamping İçin Ne Düşünürsünüz?

Ynt: Böyle Bir kamp İçin Ne Düşünürsünüz ? Ömer Bey ben her zaman şunu düşünürüm , Eğer iyi hizmet veriliyorsa bu hizmeti değerlendirecek müşteriler de muhakkak vardır
  11. doğaadamı

Bisikletle Japonya ...

Ynt: Bisikletle Japonya ... Sayın Atasoy kitabım 2008 şubat ayında çıktı.Truva yayınlarından 'Pedalımın altında Japonya' adı altında kitapçılarda bulabilirsiniz..
  12. doğaadamı

Ynt: Transporter ile Türkiye - Yunanistan - İtalya evet boğaç bey 15.yazıyı bekliyorumm... caner gürellier
  13. doğaadamı

Deretepe Dağcılık, Güzelbahçe - Çatalkayalar - Behzat Zirve Doğa Yürüyüşü (13 Nisan 2008)

Ynt: Deretepe Dağcılık, Güzelbahçe - Çatalkayalar - Behzat Zirve Doğa Yürüyüşü (13 Nisan 2008) ya hocam siz ne yapmışsınızzz....koptum ben...2009 nisan ayında tekrarlayın lutfennn..İstanbulda yasayan...izmir balçovalı caner buraları ucaktan değilde yerden gormek istiyor...bisikletle japonyayı...
  14. doğaadamı

Ynt: Transporter ile Türkiye - Yunanistan - İtalya Boğaç Bey ben japonya işini kitaplaştırdım. Bu sene mart ayında piyasaya Truva yayınlarından çıktı. www.binboncukbinbayrak.com adresine gözatın biraz lütfen Kitabımın adı. 'Pedalımın Altında Japonya'...yazmak kolaydı ama yayımlatma süreci...
  15. doğaadamı

Ynt: Transporter ile Türkiye - Yunanistan - İtalya boğac bey sizi tebrik ederim...blogunuzu zevkle okudum.....surada bir sürü sorular,kafa karısıklıgı derken gittiniz..geldiniz...tebrikler bravo size...ben de japonya'yı bir uctan bir uca biskletle gectikten sonra...hiç bir gezinin yapılamaz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri