doga.06 kullanıcısının son içeriği

1. D

Ford Transit 350 Tavan Sepet Ve Solar Sistemi

Merhaba Medar bey, şimdi yazınızı gördüm, ilginiz ve netliğiniz için teşekkür ederim. Bu arada Yurttel den Adem beyi bende buldum ve konuştum, konusunda ehil gibi... Ani bir gündem değişikliği olduğu için konuya kısa bir ara vermiştim, şimdi tekrardan araştırmaya başladım... Eğer aracınız yeşil...
  2. D

İlginiz için teşekkürler sayın EvliyaCelebi, bende projemde ilerledikçe paylaşım sağlarım... Saygılarımla...
  3. D

Sayın EvliyaCelebi2, foruma sıcak karşılamanız için teşekkür ederim... Enerji konusunda alabileceğim en yüksek verimi almak istiyorum,aracın tavanında 3 adet 150x70 panel yerleştirecek yerim var, aküleride güçlü kullanmak istiyorum... Sistemde bir adet büro tipi buzdolabı, 22 inc tv ve...
  4. D

Sayın forumdaşlar, bir maceraya başlamış bulunmaktayım. Macera derken benim için yapım aşaması tam bir macera olacak! Kendime 2015 model bir Ford Transit 4x4 minibüs aldım. Bu aracı bir, bir buçuk yıl içinde karavana dönüştürme amacım var (ilk tescil tarihi 13.10.2015). Süre uzun olduğu için...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri