devrimerdinc kullanıcısının son içeriği

1. D

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar winc tamponuyla kullanilamaz kanimca ama cok guzel guruntusu var kesinlikle.
  2. D

Goliath Powerplant, Kompresörlü 12V Vinç 10000LB, SQ10000

Ynt: Goliath Powerplant, Kompresörlü 12V Vinç 10000LB, SQ10000 vincin kompresorunu kilitli difransiyele kullanma sansimiz var mi acaba ?
  3. D

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Fabtech cok dusundum mukemmel bi firma ozellikle offroad performansi.Fakat bizim araclarin amerikan versiyonu frontierlarda ve diger amerikan araclarda kendini ispatlamis Rough Country daha ilgimi cekti.Kit cok icerikli.Diger kitlerde traction bar ve direksiyon...
  4. D

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar merhabalar. yurtdisindan profosyonel 6 inclik bir kit sonunda getirdim.fakat soyle ufak bir sikinti var.uretici firma direksiyon amortosoru ve 4 adet traction bar koymuslar.direksiyon amortosorune 6 inclik bi yukseltmede bu kadar gerek var mi? ve traction barlar arazide...
  5. D

Navara'm snorkeline kavuştu

Ynt: Navara'm snorkeline kavuştu merhabalar snolkerinizin markasi nedir acaba ve yagmur suyunu nasil tahliye ediyorlar.konu hakkinda bilgi vermenizi rica ederim. saygilarimla...
  6. D

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar cok tesekkur ederim.sizin lastik kac inc e tekabul ediyor? birde lastik buyudukce hizlanma ne kadar degisiyor.navaraya 35 lastik takanlar var peki aks kirma olasiligi nedir bu lastiklerle? daha sonra daha buyuk problemler acmasi ?
  7. D

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar cok tesekkur ederım bulent bey.aslında lastık konusunda sorularım olacak sızlere.Bızım orjınal 17 inçlik jantlara en son kac taban otuturabılıyoruz? 10 ıncın ustune cıkabılıyor mu taban?ona gore 15 cap 10 ofsetlı jant bakıyorum.onlarada 35 takmayı ıstıyorum tabı kıtı...
  8. D

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar cok tesekkur ederim öncelikle.Kibrista ogrenciyim onun icin buralarda biraz zor sikintili.Maslak oto sanayinde atilla bey ile gorustum yakin zamanda.Calmini nin replikasini urettiklerini ve baya guzel randuman aldiklarini belirtti.Kit icersinde saft arasi flansdan fren...
  9. D

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar merhabalar 2007 model navara kullanicisiyim,yardima ihtiyacim var ne yazik ki.. aracimi get ile 5 cm yukselttim ustunde kl71 265 70 17 var. bi kac sorum olacak sizlere: 10 cm e kadar yukseltmelerde akslar,fren hortumlari saft ve arka amortosorler kurtaracak mi yani bi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

SON KONULAR

Geri