dboran kullanıcısının son içeriği

1. dboran

Vx100 Genel Bilgi Paylaşımı

2000 Model Vx100 aracım var. Ankara'da bu araç hakkında deneyimli bir usta arıyorum. Var mı önerebileceğiniz bir yer? Tşk, BD.
  2. dboran

Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar mısınız?

Ynt: Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar Mısınız? Manifoldun sokulme nedeni temiz bir montaj yapabilmek. Manifold uzerinden delindiginde islem sirasinda olusan talas silindir icine kacabilme riski var. Minik bir parcada dusse silindir ceperine zarar verebilir. Ben 2200 verdim...
  3. dboran

Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar mısınız?

Ynt: Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar Mısınız? Merhaba arkadaslar, Konu eskidi. Aktif tartisma ortaminda LPG icin bir hesaplama yapmis ve o zamanki kullanim sartlarina gore gereksiz oldugu sonucuna varmistim :) Simdi soylediklerimi yeme zamani :p Gecen aylarda aracimi daha buyuk...
  4. dboran

Satılık Tertemiz Grand Vitara 82bin Km.

Ynt: Satılık Tertemiz Grand Vitara 82bin Km. Merhaba, Kusura bakilmasin, konuyu actim ve kacmis gibi oldum ama yogunluktan yazamadim. Evet araci satmaktan vazgectim. Sebebi ise benim icin de supriz olan bir bilginin satis sirasinda cikmasi oldu. Arac beyan ettigim gibi tertemiz fakat...
  5. dboran

Satılık Tertemiz Grand Vitara 82bin Km.

Merhaba arkadaslar, Cok severek kullandigim aracimi ihtiyacimi gormedigi icin satisa cikardim. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-82bin-km-tertemiz-otomatik-vites-grand-vitara-205382631/detay ikiz bebeklerden sonra bağaj problemi oluştu. Aac 3 yıldır bende...
  6. dboran

Kastamonu Ilgaz Kayak Merkezi

Ynt: Kastamonu Ilgaz Kayak Merkezi Ilgaz'a yeni pist yapılma durumu vardı. 2 yıl önce gittiğimde arazi felan hazırlanıyordu ve 5 km pist uzunluğundan bahsediliyordu, geçen sene kar olmadığı için hiç gitmedim. Acaba pist bitmiş mi? Haberi olan var mı?
  7. dboran

Yeni aldığım 2004 Grand Vitara

Ynt: Yeni Aldığım 2004 Grand Vitara Topicden de goruldugu uzere cok severek kullaniyordunuz, uzuldum. Ama Hayırlısı olsun Salih Bey, daha ilerde daha iyileri nasip olur insallah. Cok ozel degilse, veya pm olarak kaca sattiginizi ogrenebilir miyim? 80binde sizin aracin ikizi bende var...
  8. dboran

Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu Cok istememe ve bu sefer katılmak/tanışmak için bayağı umutlu olmama rağmen maalesef gene Ankara dışına çıkmak zorunda kaldım. Boyle giderse aracını hiç kullanamadan satan diye tarihe geçeceğim. Size bol keyifli geziler.. Bir dahaki sefere...
  9. dboran

Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Ynt: Ankara Offroad Ve Outdoor Etkinlikleri Grubu takip bahanesiyle soru :) 29 ekim 4 günlük tatilde var mi bir etkinlik/gezi acep?
  10. dboran

Sonunda Şeytana Uydum..

Ynt: Sonunda Şeytana Uydum.. Güle güle kullanin, bayağı şık olmuş. Merak ettiğim plankanın o şekilde durmasını trafik sorun etmiyor mu?
  11. dboran

Suzuki S*4 Crossover Olarak Geldi Gelmese De Olurdu

Ynt: Suzuki S*4 Crossover Olarak Geldi Gelmese De Olurdu S-cross yukarıdaki videodaki eski sx4 den tamamen farklı. Tamamen yeni motor ve yeni sistem bir 4x4 sistem mevcut. Henüz offroad videolari mevcut değil ama yeni sistem bayagi bir iddaliösuzuki. Yeni dizel motor 120 hp ve 320 nm tork...
  12. dboran

2004 grand vitara 2.0 otm..

Ynt: 2004 Grand Vitara 2.0 Otm.. Performance konusu cok goreceli. Gun icinde turbo beslemeli binek bir aractan inip suzukiye bindiginizde beklentileri karsilamayabilir :-) 2.0 at bana gore sehir icinde cok yeterli. Salih Bey sizin lastik boyutlarida performans icin dezavantaj olusturuyor.
  13. dboran

Otomatik Vites 5 Kapı Vitara Km'de Ne Kadar Yakıt Harcar ?..

Ynt: Otomatik Vites 5 Kapı Vitara Km'de Ne Kadar Yakıt Harcar ?.. Benim aracim da 2.0 zaten. Güzergahim Sabah aksam 17 km ise gidis donus güzergahi. bunun 7km'si tam sehir ici, yani trafik ışığı dur-kalk vesaire, 10 km ise otoyol diyebilirim. Havalar sogumadan once, 10lt hatta biraz altinda...
  14. dboran

Ynt: Otomatik Vites 5 Kapı Vitara Km'de Ne Kadar Yakıt Harcar ?.. Yok zaten araç için fazla değil benim için fazla :) Bir arkadaşın imzasıydı galiba, çok beğenmiştim; "çok yakan araba yoktur, az kazanan adam vardir" diye.. Benimki o hesap ;)
  15. dboran

Ynt: Otomatik Vites 5 Kapı Vitara Km'de Ne Kadar Yakıt Harcar ?.. 2004 Model GV Otomatik.. 177 TL Benzin 326 km. şehir içi.. Dizel jetta'dan sonra çok koymaya başladı bu yakıtlar.. :(

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri